Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +15 °C
Daļēji saulains
Svētdiena, 13. jūnijs
Uva, Ainārs, Zigfrīds

Sports

Turpmāko gadu ceļa karte sporta politikā

Nākamā cikla (2021.–2027. gadā) sporta politikas pamatnostādnēs kā galvenā prioritāte ir noteikta bērnu un jauniešu sporta attīstība, akcentu liekot ne tikai uz profesionālās ievirzes sportu, bet arī interešu izglītību. Būtisks ir ne tikai augstu sasniegumu sports, bet arī plašākas sabiedrības iesaiste fiziskās aktivitātēs. Diemžēl statistika rāda – sabiedrība kļūst arvien mazkustīgāka: Eiropas Savienībā vidēji 40% iedzīvotāju vismaz pāris reižu nedēļā nodarbojas ar fiziskām aktivitātēm, bet Latvijā – tikai 28%.

Paraolimpieši sašutuši

Valdības lēmums piešķirt 13,65 miljonus eiro no ''augstas gatavības projektu'' programmas komandas sporta spēļu halles, nevis paraolimpiskā sporta centra būvniecībai nepatīkami pārsteidzis Latvija paraolimpiešus un paraolimpiskās kustības atbalstītājus. Latvijas Paralimpiskā komiteja (LPK) ir nosūtījusi vēstuli premjeram Krišjānim Kariņam (JV), lūdzot izvērtēt šāda lēmuma pamatotību.

Fogelis pārvēlēts LSFP prezidenta amatā

Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP) prezidents Einars Fogelis piektdien vēlēšanās ir saglabājis organizācijas prezidenta amatu, informē Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) savā Twitter kontā.

Privātās sporta halles norāda uz lielajām uzturēšanas izmaksām dīkstāves laikā

Privātajām sporta hallēm Covid-19 dēļ izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā, kad to darbība ir gandrīz pilnībā apturēta, ļoti lielas izmaksas rada infrastruktūras uzturēšana, izriet no sporta haļļu pārstāvju paustā otrdienas Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas sēdē.

No 8. marta izlašu sportistiem vecumā no 15 gadiem drīkst rīkot sacensības

Lai Latvijā varētu norisināties Eiropas čempionāts jauniešiem Latvijas U-16 meiteņu volejbola izlasei, no šodienas atļauts rīkot sacensības ne tikai Latvijas pieaugušo izlašu sportistiem, bet arī izlašu sportistiem vecumā no 15 gadiem, ievērojot visus epidemioloģiskās prasības un nosacījumus, ceturtdien lēma valdība.

Valdība ļauj no 8.marta rīkot sacensības sportistiem vecumā no 15 gadiem

Lai Latvijā varētu norisināties Eiropas čempionāts jauniešiem Latvijas U-16 meiteņu volejbola izlasei, no 8.marta atļauts rīkot sacensības ne tikai Latvijas pieaugušo izlašu sportistiem, bet arī izlašu sportistiem vecumā no 15 gadiem, ievērojot visus epidemioloģiskās prasības un nosacījumus, ceturtdien lēma valdība.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide