Rīgā +22 °C
Sestdiena, 22. jūnijs
Ludmila, Laimdots, Laimiņš

Bertānam 16 punkti Wizards uzvarā Fīniksā; laukumā dodas arī Kurucs

Latviešu basketbolists Dāvis Bertāns ttrešdien guva 16 punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta spēlē, kurā Vašingtonas Wizards viesos apspēlēja sezonu labi sākušos Fīniksas Suns, bet Bruklinas Nets komandas sastāvā laukumā beidzot atkal devās Rodions Kurucs, gūstot divus punktus zaudējumā Bostonā.

Spēlē Fīniksā Wizards uzvarēja vietējos Suns ar 140:132, spēles gaitā ļaujot mājiniekiem ar dažiem punktiem pabūt vadībā tikai pirmajā puslaikā. Pēc tā Wizards bija priekšā ar 74:69, pēc tam aizvadīja labu trešo ceturtdaļu (34:26) un pēdējās 12 minūtēs pārsvaru spēja noturēt.

25 punktus uzvarētājiem iemeta Bredlijs Bīls, 23 un deviņas atlēkušās Tomasam Braientam, Išs Smits pievienoja 21, bet Bertāns 27 minūšu laikā iemeta 16 punktus.

Latvietis realizēja pusi izpildīto tālmetienu (4/8), vienīgo divpunktnieku un divus soda metienus. Tāpat viņa rēķinā četras atlēkušās bumbas, trīs piespēles, viens bloķēts metiens un trīs piezīmes. Ar Bertānu laukumā Vašingtona guva par trim punktiem vairāk kā Suns.

Fīniksu no zaudējuma neglāba Devina Bukera 27 punkti, turklāt vēl četri basketbolisti iemeta 17-18 punktus.

Wizards ar sešām uzvarām 16 spēlēs pakāpušies uz 9. vietu Austrumu konferencē. Nākošajā spēlē komanda sestdien viesosies Losandželosā pie Lakers.

Tikmēr Kuruca Nets viesos ar rezultātu 110:121 (23:30, 40:27, 23:34, 24:30) zaudēja Bostonas Celtics.

Kurucs šajā mačā laukumā pavadīja vienu minūti un 27 sekundes, kuru laikā realizēja vienīgo divpunktu metienu.

Tāpat viņš pārtvēra vienu bumbu un pieļāva vienu kļūdu. Nets ar Kurucu laukumā iemeta par diviem punktiem vairāk nekā ielaida.

Nets komandā rezultatīvākais ar 22 punktiem bija Gerets Templs, kurš arī izcīnīja divas bumbas zem groziem un veica trīs rezultatīvas piespēles.

Celtics vienībā 39 punktus guva Kemba Vokers.

Nets ar deviņām uzvarām 18 spēlēs ieņem septīto vietu Austrumu konferencē.