Lietuvas basketbolistiem pamatīga raža NBA spēlēs - Valančūnam karjeras rekords, Sabonim - triple-double

Lietuvas basketbolists Jons Valančūns pirmdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā guva 39 punktus, palīdzot Ņūorleānas Pelicans izcīnīt uzvaru. Tāpat lielisks sniegums viņa tautietim Domantam Sabonim, tiesa viņa pārstāvētā Indianas Pacers komanda gan piedzīvoja neveiksmi.

"Pelicans" izbraukuma spēlē ar rezultātu 123:104 (37:22, 30:30, 23:26, 33:26) pārspēja Losandželosas "Clippers", kam šī bija otrā neveiksme pēc kārtas.

Valančūnam šī bija NBA karjeras rezultatīvākā spēle, jau pirmajā puslaikā viņš guva septiņus tālmetienus, nevienu reizi nemetot garām grozam. 39 gūtajiem punktiem Lietuvas basketbolists pievienoja 15 atlēkušās bumbas.

Losandželosas vienībā ar 27 gūtajiem punktiem izcēlās Pols Džordžs.

Citā spēlē Minesotas "Timberwolves" mājas spēlē ar rezultātu 100:98 (20:26, 28:31, 30:19, 22:22) uzvarēja Indiānas "Pacers".

Indianas vienībā lietuvietis Domants Sabonis sakrāja "triple-double", gūstot 16 punktus, izcīnot 25 atlēkušās bumbas un atdodot desmit rezultatīvas piespēles.

Minesotas rindās rezultatīvākais ar 32 punktiem bija Karls Entonijs Taunss.

Savukārt Maiami "Heat" mājās ar rezultātu 111:120 (23:32, 20:31, 35:32, 33:25) atzina Denveras "Nuggets" pārākumu.

Denveras vienībā pēc četru spēļu pārtraukuma savainojuma dēļ atgriezās Nikola Jokičs, kurš šajā mačā izcēlās ar 24 punktiem un 15 atlēkušajām bumbām, un palīdzēja "Nuggets" pārtraukt sešu zaudējumu sēriju.

Mājinieku vienībā ar 24 punktus un 13 atlēkušās bumbas sakrāja Bems Adebajo.

Jau ziņots, ka Kristaps Porziņģis guva deviņus punktus, taču iedzīvojās savainojumā, viņa pārstāvētajai Dalasas "Mavericks" mājās ar 96:114 (23:30, 18:22, 24:35, 31:27) zaudējot Klīvlendas "Cavaliers". Savukārt Dāvja Bertāna pārstāvētā Vašingtonas "Wizards" ar 99:116 (20:20, 31:25, 27:39, 21:32) viesos piekāpās Sanantonio "Spurs" vienībai, latvietim punktus negūstot.