Piektdiena, 19. aprīlis
Vēsma, Fanija

AC Milan zaudē punktus, bet saglabā līderpozīciju A sērijā; Ronaldu neiesit pendeli

AC Milan trešdien cīnījās neizšķirti Itālijas A sērijas futbola čempionāta mačā, taču ar to pietika, lai nosargātu līderpozīciju turnīra tabulā.

Milānieši viesos spēlēja neizšķirti 2:2 (0:0) ar "Genoa" komandu.

Pirmajā puslaikā vārti netika gūti, bet spēles otrās daļas otrajā minūtē Mateo Destro bija pirmais pie pretinieku vārtsarga atvairītās bumbas un panāca 1:0 mājinieku labā. Piecas minūtes vēlāk Dāvide Kalabrija ar tālu sitienu pa zemi izlīdzināja rezultātu, taču 60.minūtē Destro pēc centrējuma soda laukumā sita ar galvu un atguva "Genoa" komandai vadību.

"AC Milan" no zaudējuma izglāba Pjērs Kalulu Kjatengva, kurš piecas minūtes pirms pamatlaika beigām pēc stūra sitiena panāca 2:2.

Tikmēr otra Milānas komanda "Inter" savā laukumā ar rezultātu 1:0 (0:0) pārspēja "Napoli".

Laukuma saimnieki pirmo vārtus guva 71.minūtē, kad 11 metru soda sitienu realizēja Romelu Lukaku. Tajā pat laikā neapolieši palika mazākumā, jo par nesportisku rīcību sarkano kartīti saņēma Lorenso Insinje, kuram pirms tam bija iespēja izvirzīt viesus vadībā.

Dienas centrālā spēle notika Turīnā, kur vietējā "Juventus" spēlēja neizšķirti 1:1 (1:0) ar Bergāmo "Atalanta".

Turīniešus 29.minūtē vadībā izvirzīja Federiko Kjēzā, bet 57.minūtē Remo Freilers panāca 1:1. Četras minūtes vēlāk "Juventus" superzvaigznei Krištianu Ronaldu bija iespēja atgūt komandai vadību, taču portugāļa izpildīto 11 metru soda sitienu neitralizēja viesu vārtsargs Pjerludži Džolīni.

A sērijā vadībā ar 28 punktiem 12 spēlēs ir "AC Milan", 27 punktus iekrājuši "Inter" futbolisti, 24 punkti ir "Juventus" komandai, bet 23 punktus guvusi "Napoli" un "Sassuolo" vienības.