Rīgā +3 °C
Otrdiena, 19. marts
Jāzeps, Juzefa

Bļugers un Penguins paliek tukšā Ņujorkā

Latvijas hokejista Teodora Bļugera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Pitsburgas Penguins svētdien nespēja gūt vārtus un cieta zaudējumu pret Ņujorkas Islanders.

"Penguins" viesos ar 0:2 (0:1, 0:1, 0:0) piekāpās "Islanders".

Bļugers laukumā pavadīja 14 minūtes un 55 sekundes, no kurām trīs minūtes un 46 sekundes nospēlēja mazākumā. Uzbrucējs pielietoja divus spēka paņēmienus, uzvarēja trīs no desmit iemetieniem un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Mājiniekus vadībā 40 sekundes līdz pirmā perioda beigām izvirzīja Olivers Valstroms, viņam realizējot skaitlisko vairākumu. Arī otros vārtus "Islanders" guva vairākumā. Ņujorkas komanda pacietīgi saspēlējās "Penguins" zonā līdz ripu iepretim vārtiem saņēma Žans Gabriels Pažo, uzbrucējam izdarot netveramu metienu.

Otro "sauso" spēli pēc kārtas "Islanders" vārtos aizvadīja Iļja Sorokins. Krievijas vārtsargs atvairīja visus 20 metienus.

Otrdien "pingvīni" tiksies ar Filadelfijas "Flyers".

Citā spēlē Bufalo "Sabres" mājās ar 0:3 (0:0, 0:3, 0:0) piekāpās "Flyers", kas savam galvenajam trenerim Alēnam Viņo sagādāja 700.uzvaru NHL.

Kājas muskuļa savainojuma dēļ "Sabres" šosezon nepalīdzēs Zemgus Girgensons.

Džeimss van Rīmsdaiks uzvaru kaldināja 1+1, divas rezultatīvas piespēles nopelnīja Džoels Farabī, bet vienus vārtus guva Mihals Rafls un Šons Kuturjē.

"Penguins" ar 23 punktiem 20 spēlēs Austrumu divīzijā ieņem piekto vietu, bet astotā ar 15 punktiem 19 mačos ir "Sabres".

Tikmēr Kolumbusas "Blue Jackets" viesos ar 1:3 (1:1, 0:1, 0:1) zaudēja Nešvilas "Predators", piedzīvojot jau piekto neveiksmi pēc kārtas.

Neviens no latviešu vārtsargiem - Elvis Merzļikins un Matīss Kivlenieks - šajā spēlē nebija "Blue Jackets" pieteikumā.

Kevins Stenlunds guva vienīgos "Blue Jackets" vārtus, bet Nešvilas komandā precīzi meta Niks Kazinss, Ēli Tolvanens un Ēris Haula.

"Blue Jackets" 23 mačos iekrājusi 21 punktu un Centrālajā divīzijā ieņem piekto vietu.

Ierasti NHL regulārajā čempionātā komandas katra aizvada pa 82 mačiem, taču šajā sezonā līdz 8.maijam vienības katra izspēlēs 56 dueļus.