Rīgā +6 °C
Sestdiena, 20. aprīlis
Mirta, Ziedīte

Maršāns ar vārtiem pagarinājumā izlīdzina rezultātu sērijā pret Capitals

Bredam Maršānam gūstot vārtus pagarinājumā, Bostonas Bruins pirmdien svinēja savu pirmo uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa sērijā.

"Bruins" Austrumu divīzijas pusfināla pirmajā spēlē viesos ar rezultātu 4:3 (2:2, 0:0, 1:1, 1:0) pagarinājumā uzveica Vašingtonas "Capitals", sērijā līdz četrām uzvarām panākot 1-1.

Pirmajā periodā nepilnu 12 minūšu laikā katra komanda guva pa četriem vārtiem. Bostoniešiem izcēlās Džeiks Debrasks un Patriss Beržerons, bet pretiniekiem vārtus guva Tīdžejs Ošī un Gārnets Hetevejs. Trešā perioda astotajā minūtē Hetevejs pirmo reizi mačā ieguva vadību "Capitals" komandai, bet trīs minūtes pirms pamatlaika beigām Teilors Hols izlīdzināja rezultātu.

Cīņa turpinājās pagarinājumā, kas ilga vien 39 sekundes, jo pēc Meta Grizlika piespēles pretiniekus ar spēcīgu metienu no iemetienu apļa pārspēja Maršāns.

Arī sērijas pirmā spēle noslēdzās pagarinājumā, tajā ar 3:2 uzvarot "Capitals" hokejistiem.

Tikmēr Rietumu divīzijas pusfinālā Kolorādo "Avalanche" pirmajā spēlē ar rezultātu 4:1 (1:0, 0:1, 3:0) uzvarēja Sentluisas "Blues".

Denveras komanda pamatus uzvarai ielika trešajā periodā, kad guva trīs vārtus. Ar diviem precīziem metieniem un rezultatīvu piespēli izcēlās Neitans Makinons, bet vārtus guva un divreiz asistēja Gabriels Landeskogs.

Pirmajā periodā mājiniekus vadībā izvirzīja Keils Makars, bet otrajā trešdaļā Džordans Kirū panāca 1:1.

"Blues" komandu neglāba Džordana Biningtona 46 atvairītie metieni. Pēdējo ripu Makinons iemeta tukšos vārtos.

Savukārt Centrālās divīzijas pusfināla pirmajā mačā Karolīnas "Hurricanes" mājās ar rezultātu 5:2 (1:1, 1:1, 3:0) uzveica Nešvilas "Predators".

Arī šajā mačā uzvarētāju komanda trīs vārtus guva trešajā periodā. Džordans Stāls uzvarētājiem izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem.

"Hurricanes" vārtsargs Alekss Nedeļkovičs savā pirmajā Stenlija kausa spēlē atvairīja 22 pretinieku mestās ripas.

Ierasti NHL regulārajā čempionātā komandas katra aizvada pa 82 mačiem, taču šajā sezonā vienības katra izspēlēja 56 dueļus.