Rīgā +6 °C
Ceturtdiena, 18. aprīlis
Laura, Jadviga

Razgala vārti pagarinājumā ieved Zemgale/LLU hokejistus OHL finālā

Frenkam Razgalam gūstot uzvaras vārtus pagarinājumā, Zemgale/LLU komanda ceturtdien svinēja uzvaru Optibet Hokeja līgas (OHL) pusfināla sestajā spēlē un iekļuva finālā.

Jelgavnieki viesos ar rezultātu 2:1 (1:1, 0:0, 0:0, 1:0) pārspēja "Mogo"/LSPA komandu, sērijā līdz četrām uzvarām panākot 4-2.

Finālā "Zemgale"/LLU spēkosies ar "Olimp"/"Venta 2002" komandu. Sērijas sākums paredzēts 7.aprīlī.

Jau spēles otrajā minūtē pēc mājinieku kļūdas savā zonā 1:0 panāca Razgals, kuram asistēja Roberts Jekimovs. Nākamajā minūtē Jānis Ozoliņš pēc veiksmīga reida izlīdzināja rezultātu.

Turpmākajās pamatlaika 57 minūtēs vārti netika gūti un cīņa turpinājās pagarinājumā. Tā piektajā minūtē Razgals uzbrukuma zonā meistarīgi izlauzās cauri diviem pretiniekiem, izrāva viesiem uzvaru un ieveda Jelgavas komandu finālā.

Otrā pusfinālā "Olimp"/"Venta 2002" ar 4-1 pārspēja "Liepāju".

2020./2021.gada sezonā OHL spēlē "Mogo"/LSPA, "Olimp"/"Venta 2002", "Zemgale"/LLU, Hokeja skola "Rīga", Daugavpils "Dinaburga", "Prizma"/IHS un "Liepāja".

Iepriekšējā sezonā Latvijas virslīgā spēlēja astoņas komandas, taču 2020./2021.gada sezonā ir par vienu komandu mazāk, jo turnīrā nespēlēja "Kurbads".

Iepriekšējā sezonā izslēgšanas spēles netika aizvadītas, bet par vietējā čempionāta uzvarētāju tika pasludināta "Olimp". Turnīra jaunpienācēja izšķirošos punktus ieguva pēc tam, kad "Rīga" neieradās uz sezonas pēdējo maču ar "Kurbads" vienību.

"Olimp" līdz ar panākumu OHL nopelnīja iespēju startēt Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) rīkotajā Kontinentālajā kausā, taču starptautiskās sacensības tika atceltas.