Rīgā +20 °C
Svētdiena, 28. aprīlis
Terēze, Gundega

Sīkstie lietuvieši

Kopējais punktu skaits krietni vairāk, taču savstarpējās spēlēs punkti tika dalīti uz pusēm.

Optibet Hokeja līgā (OHL) 2023. gada pēdējās spēlēs HS Rīga jaunie hokejisti mājas laukumā ar 3:4 zaudēja un ar 2:1 uzvarēja Lietuvas klubu AirwellEnergija, savukārt vienīgā Igaunijas komanda Tallinas Panter, kas stabili turas labāko sešniekā, tikai papildlaikā ar 4:3 apspēlēja citu Lietuvas komandu Kaunas City.

Turnīra galvgalī izmaiņu nav. Vadībā joprojām ir čempionvienība Zemgale/LBTU, bet otrajā vietā ir nobāzējusies Mogo/LSPA komanda. Pēc regulārā čempionāta četru apļu spēlēm divas labākās vienības nodrošinās spēlēšanu pusfinālā. Komandas, kas ieņems vietas no trešās līdz sestajai, spēkosies ceturtdaļfinālā par vēl divām vietām pusfinālā. Pēdējo izslēgšanas spēļu vakanci visai stabili ieņem HS Rīga komanda, taču pēdējā nogriežņa spēļu rezultāti liecina, ka sasparojušies ir visi trīs Lietuvas klubi.

Pastarītis 7Bet-Hockey Punks pēc diviem bezcerīgiem zaudējumiem decembra sākumā Igaunijā pret Panter (1:12 un 1:7) pagājušajā nedēļā mājās sīvi spēkojās ar trešajā pozīcijā esošo Kurbadu. Pēc divām trešdaļām Lietuvas komanda bija vadībā ar 3:2, un tikai pēdējā periodā "kurbadieši" panāca labvēlīgo 6:4 rezultātu.