Rīgā -1 °C
Piektdiena, 19. aprīlis
Vēsma, Fanija

Stupelis ar Baksu izcīna otro vietu pasaules čempionāta otrajā posmā

Latvijas vadošais blakusvāģu motokrosa kantētājs un trīskārtējais pasaules čempions Kaspars Stupelis kopā ar nīderlandiešu pilotu Etjēnu Baksu svētdien Spānijā izcīnīja otro vietu pasaules čempionāta sezonas otrajā posmā.

Stupelis ar Baksu pirmajā braucienā bija otrie, bet otrajā finišēja ceturtajā vietā, kas summā deva 40 punktus un otro vietu. Uzvaru posmā ar 43 punktiem svinēja nīderlandiešu pilots Kūns Hermans, bet trešais ar 38 punktiem bija pasaules čempions Marvins Vanlušens no Beļģijas.

Tikmēr kantētājs Lauris Daiders ar igauni Kertu Variku pirmajā braucienā bija desmitie, bet otrajā nefinišēja, kas deva 11 punktus un 18.pozīciju posmā.

Pirms nedēļas notikušajā pirmajā sezonas posmā uzvaru guva Vanlušens, kamēr Bakss ar Stupeli bija trešie, bet Variks/Daiders - ceturtie.

Pēc diviem posmiem līderpozīcijā ar 80 punktiem ir Bakss/Stupelis un Vanlušens, bet Variks ar Daideru iekrājuši 41 punktu un ieņem astoto vietu.

Šosezon pasaules čempionātā blakusvāģu motokrosā būs 14 posmi, no kuriem desmitais 28.jūlijā notiks Latvijas trasē Stelpē.

Stupelis un Bakss aizvadītajā sezonā izcīnīja trešo vietu pasaules čempionāta kopvērtējumā.