Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā -4 °C
Daļēji apmācies
Trešdiena, 11. decembris
Valdis, Voldemārs, Valdemārs

Novadu reforma īstenojama citādi. Saruna ar LPS priekšsēdi Gintu Kaminski

"Latvijā aizvien samazinās iedzīvotāju skaits, daudzi nodokļu maksātāji aizbrauc. VARAM kontekstā ar administratīvi teritoriālo reformu to ir secinājusi, bet nav skaidrs, ko plāno darīt, lai šo tendenci apturētu. Dažādi procesi ir saistīti un tiem būtu jāiet roku rokā, bet tā nenotiek," intervijā Jānim Kincim pauž Latvijas Pašvaldību savienības priekšsēdis Gints Kaminskis

Top komentāri

rūgtā patiesība
r
Mazā uzņēmēja skaudrā realitāte mazā pašvaldībā: tu atver mazu konditoreju. un sākāāsssss. Davai, dod naudu mūsu senioru korim, dod bulkas deju kolektīvam līdzi uz kaimiņpagastu, sponsorē pagasta svētkus, dod sporta svētkiem. Tevi pagasts ar visu to dienderu baru burtiski reketē. Pretī tu saņem, nē, ne jau salabotu ceļu vai nonokļu atlaidi. labi ja pliku paldies pagasta avīželes pēdējā lapā. Kad būs lielie novadi veco padomju rajonu aprisēs, šādi mazie uzņēmēji beidzot būs paglābti no pagasta kultorgu un sportsmeņu reketa.
redzējums
r
Varbūt lielpilsētās izskatās savādāk, bet laukos ir pilnīgi skaidri redzams: 1) pašvaldības institūcijās amatos pieņem radiniekus un paziņas nevis lietpratējus, 2) administrācijas algas ir neadekvātas novada iedzīvotāju ienākumiem, un stipri pārsniedz ieguldījumu sabiedrības labā, 3) administrācijas amatpersonu skaits novadā, kas ir trīsreiz mazāks nekā pirms reformas, jau kļuvis lielāks iepriekš.
pašvaldības=izšķērdība un korupcija
p
pašvaldības Latvijā ir izšķērdības un korupcijas perēkļi
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Latvijas politikā aizvien vairāk sociālisma(20)

Ilgāka laika novērojumi rāda, ka Latvijas politiskā telpa kļūst aizvien kreisāka, lai arī publiski vismaz politiķi to nav gatavi atzīt, jo partiju pozicionējumā ierasts kreisumu vai labējumu vēr...

Mēs ļoti daudz ko varam darīt ievērojami labāk(3)

Par Baltijas valstu integrāciju ar Ziemeļvalstīm, par reģionu Eiropu un imigrācijas jautājumiem – ar Ziemeļvalstu Ministru padomes ģenerālsekretāri Paulu Lahtomaki sarunājas Andis Sedlenieks.

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē