Uzņēmuma "Beretta" ieroču un munīcijas piegāde notiek ar Krievijas uzņēmējam Mihailam Hubutijam piederošo uzņēmumu starpniecību.
Hubutijas ieroču biznesā viens no lielākajiem uzņēmumiem ir "Russkij Orjol". Tā kontrolpakete pieder "Beretta".
Tieši caur šo meitas uzņēmumu eiropieši piegādā Krievijai savus ieročus. Piegāžu shēmā piedalās arī Turcijas starpniekfirma. Daļu šādā ceļā Krievijai piegādāto ieroču un munīcijas iepērk Krievijas drošības struktūras.
Holdingā "Beretta" ietilpstošā Somijas zīmola "Tikka" snaiperu šautenes "Hunter" Krievijas karavīri izmanto frontē Ukrainā.
"Beretta" arī sadarbojas ar Krievijas ieroču koncernu "Kalašņikov".
Itālijas ražotāju rezerves daļas var atrast Krievijas medību karabīnēs, piemēram, pusautomātiskajās šautenēs MR-156.
Apejot sankcijas, savu produkciju Krievijai piegādā arī uzņēmums "CD Europe S.R.L.". Uz Krieviju tas importē zīmolu "Marocchi" un "Breda" ieročus. "Marocchi" ieročus ražo kopīgi ar Krievijas uzņēmumiem. Uzņēmums "Promtehologija" vismaz kopš 2008.gada no itāļu komponentiem ražo pusautomātiskās inerces karabīnes "Marocchi Si12".
Vācijas izdevums "Correctiv" novembrī ziņoja, ka kopš Krievijas pilna mēroga iebrukuma Ukrainā uz Krieviju importēti gandrīz 7300 Rietumu ražotāju šaujamieroču, arī vairāki simti snaiperu šauteņu, un astoņi miljoni patronu.
To vidū ir amerikāņu "Smith & Wesson","Barrett Firearms" un "Desert Tech", austriešu "Glock" un "Steyr Arms", kā arī vācu uzņēmumi "Merkel Jagd- und Sport Waffen GmbH", "Nammo Schönebeck", RWS, "Ruag Ammotech", "Blaser" un citi.