Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +10 °C
Apmācies
Sestdiena, 13. aprīlis
Egils, Egīls, Nauris

Anda Rožukalne

Par pirmo sabiedrisko mediju ombudu ievēlē Andu Rožukalni

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu ombuda amatā vienbalsīgi ievēlējusi Rīgas Stradiņa universitātes Komunikācijas fakultātes dekāni, Latvijas Mediju ētikas padomes locekli Andu Rožukalni, portālu Diena.lv informēja SEPLP.

Dzimuši modināt. Enerģiski

Vai diena jāsāk ar vēl vienu Panorāmu? Ja tā spēj būt tik spirgti modinoša un profesionāla kā LTV1 jaunā Rīta Panorāma, kāpēc ne?

Latvieša jaunatklāšana

Te ir raidījums par attiecībām – ar Latviju, ar cilvēkiem apkārt, ar savām vērtībām un TV raidījuma sponsoru. Par veiksmīgām attiecībām! Ceru, tās aplaimo arī citus!

Sezonāla rakstura gaidas

Vieni sviedrēs, otri dziedās, trešie priecēs – sprakšķ solījumi! TV sezonas sākuma spriedze liek dažādos veidos saukt skatītājus atpakaļ pie televizora. Cik īsti to jaunumu? Ja skatīsimies – ieraudzīsim Beidzot Latvijas Televīzija var piedāvāt garāku jaunu projektu sarakstu nekā citkārt un nekā citi kanāli.

Mēs un izklaide ar lielo I

Sajūsma, pieradums, pieprasījums – šādos vārdos īsi varētu ielikt skatītāju un TV3 attiecību 15 gadus. Mums tika dota Izklaide ar lielo I. Tā patika un patīk!

Stārķu ziņas meža pustumsā

Tik kaismīgs, tik romantisks, tik atbildīgs – tāds ir Latvijas melno stārķu demogrāfijas problēmām veltītais LNT projekts Dzīvības lidojums

Pietrūkst tikai nervu daktera

Jaunais TV3 raidījums Ģimenes ligzda, ko vada Edgars Zveja un Aiga Plūmīte, nāk pie cilvēkiem, kuru nervu sistēmu dragā rēķini un to radītā spriedze. Viņi sola atvieglot dzīves realitātes nesto trauksmi.

Multimediālie mutuļi

Tūlītējība un ātrums valdzina! Interneta tiešraides un "vizuālais radio" strauji aizstāj tradicionālās televīzijas klātbūtnes efektu 

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide