Baško Gunta

Baško-Melnbārde: Gribētos spēlēt kādā labas Eiropas līgas klubā

Eiropas valstu sieviešu basketbola čempionātos komandas jau apjautušas spēku samērus, Eirolīgā aizvadītas trīs spēļu kārtas, var teikt - sezona rit pilnā sparā. Šī iemesla dēļ negaidīti šķiet, ka bez darba joprojām ir viena no pēdējo gadu labākajām Latvijas basketbolistēm Gunta Baško-Melnbārde.

Baško guvusi 15 punktus Itālijas basketbola čempionāta spēlē

Latvijas dāmu basketbola valstsvienības spēlētāja Gunta Baško guvusi 15 punktus Itālijas čempionāta spēlē, kurā viņas pārstāvētais klubs Venēcijas Umana ar 52:59 savā laukumā piekāpās Taranto Cras Basket vienībai.Baško laukumā pavadīja 35 minūtes, realizēja 2 no 5 divpunktu metieniem, 3 no 10 trīspunktu metieniem un 2 no 3 soda metieniem, kā arī izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas.

Jansonei uzvara, Baško zaudējums Itālijā

Itālijas sieviešu basketbola čempionātā Lienes Jansones pārstāvētais Liomatic ar 71:50 pārspēja Pool Comense, bet Guntai Baško un Umana Reyer zaudējums pret Napoli Basket Vomero (64:73).Liomatic komandai tā bija astotā uzvara šajā sezonā. Latvijas izlases basketboliste 28 minūtēs guva desmit punktus un izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas.Gunta Baško 28 minūtēs tika pie četriem punktiem, četrām atlēkušajām bumbām un sešas reizes kļūdījās.Umana Reyer ar 13 uzvarām 20 spēlēs turnīra tabulā ieņem ceturto vietu, bet Liomatic ar astoņiem panākumiem atrodas septītajā pozīcijā 12 komandu konkurencē.

Baško uzvara, Jansonei zaudējums Itālijas čempionātā

Itālijas sieviešu basketbola čempionātā Guntas Baško pārstāvētais Venēcijas Umana Reyer ar 71:62 pārspēja Priolo, bet Liomatic, kur spēlē Liene Jansone, viesos ar 53:64 zaudēja Livorno, ziņo sacensību rīkotāji.Latvijas sieviešu izlases kapteine Gunta Baško Umana Reyer labā guva sešus punktus (1/6 2p.

Jansonei 21 punkts Itālijas basketbola čempionāta spēlē

Latvijas dāmu basketbola valstsvienības spēlētāja Liene Jansone svētdien aizvadījusi vienu no veiksmīgākajām spēlēm šosezon Itālijas A sērijas čempionātā.Liomatic Umbertide kluba spēlē pret Priolo (68:73) latviešu centra spēlētāja laukumā pavadīja 36 minūtes, guva 21 punktu (2p.9/12, 3p.1/2, 1p.0/1), kļūstot par rezultatīvāko spēlētāju komandā, kā arī izcīnīja sešas atlēkušās bumbasCitā Itālijas čempionāta spēlē Gunta Baško guva deviņus punktus, un viņas pārstāvētais klubs Venēcijas Umana ar 60:56 uzvarēja Faenza komandu.

Baško un Jansonei zaudējumi Itālijas čempionāta spēlēs

Itālijas sieviešu basketbola čempionāta otrajā kārtā zaudējumus piedzīvoja Latvijas izlases spēlētāju Guntas Baško un Lienes Jansones pārstāvētie klubi, ziņo turnīra rīkotāji.Guntas Baško pārstāvētais Venēcijas Umana sestdien viesos ar 67:79 zaudēja Bracco Geas S.S.Giovanni. Baško guva 23 punktus. Lienes Jansones pārstāvētais Liomatic izbraukumā ar 60:90 zaudēja Famila Wuber. Jansone 30 inūtēs guva astoņus punktus un izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas.Čempionāta kopvērtējumā Umana un Liomatic ar vienu uzvaru divās spēlēs ieņem attiecīgi astoto un septīto vietu.

Latvijas basketbolistes ar uzvarām sāk Itālijas čempionātu

Itālijas dāmu basketbola čempionāta pirmajā kārtā uzvaras guvuši Latvijas izlases spēlētāju pārstāvētie klubi, informē turnīra rīkotāji.Latvijas izlases kapteines Guntas Baško pārstāvētais Venēcijas Umana ar 75:53 pārspēja Livorno. Baško spēli uzsāka savas komandas pamatsastāvā un laukumā pavadīja 36 minūtes.