Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Festivāls Rīga Jūrmala

MILOŠ un Peretjatko: izcili koncerti un publikas mīlestība

Vakar, 17. augustā, Dzintaru koncertzāles Mazajā zālē notika divi spoži koncerti – ģitārists MILOŠ un Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra kvartets atskaņoja mūziku no J. S. Baha līdz The Beatles, bet vakarā izcilu solokoncertu sniedza soprāns Olga Peretjatko, kura aizstāja sasirgušo tenoru Jozefu Kalleju, portālu Diena.lv informēja pasākuma rīkotāji.

Čellists Miša Maiskis: ar Dzintaru koncertzāli man saistās spilgtākās atmiņas no Latvijas

Festivālā Rīga Jūrmala Dzintaru koncertzālē, 16. un 18. augustā, ar diviem koncertiem viesosies pasaulslavenais čellists, Rīgā dzimušais Miša Maiskis. 16. augustā viņš sniegs kamermūzikas koncertu ar savu meitu, pianisti Liliju Maiski, bet 18. augustā ar Krievijas Nacionālo orķestri un diriģentu Mihaili Pļetņovu atskaņos Sensānsa koncertu čellam, informēja festivāla sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Vasiļjeva.

Festivāls Rīga Jūrmala: Ar koncertu Mājas pirmo reizi Latvijā uzstāsies baritons Benjamins Apls

"Viņa balsij piemīt pulēta ozolkoka skaistums un glāsmainība (…), interpretācijas caurstrāvo rāma gudrība, dabisks, tiešs komunikācijas instinkts un, tā šķiet, patiesa mīlestība pret šo repertuāru," par baritonu Benjaminu Aplu rakstīja britu mūzikas izdevums Gramophone.18. augustā plkst.14 Dzintaru koncertzāles Mazajā zālē ar kamermūzikas koncertu Mājas festivālā Rīga Jūrmala muzicēs viens no spilgtākajiem jaunās paaudzes kamermūzikas dziedātājiem Benjamins Apls un pianists Saimons Lepers.

Pasaulslavenais čellists Miša Maiskis viesosies festivālā Rīga Jūrmala ar diviem koncertiem

16. un 18. augustā ar diviem koncertiem Dzintaru koncertzālē viesosies pasaulslavenais čellists, bijušais rīdzinieks Miša Maiskis. 16. augustā viņš sniegs kamermūzikas koncertu ar savu meitu, pianisti Liliju Maiski, bet 18. augustā ar Krievijas Nacionālo orķestri un diriģentu Mihaili Pļetņovu atskaņos Sensānsa koncertu čellam ar orķestri, informēja festivāla sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Vasiļjeva.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide