Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Koreja

Pasaule uz korejiešu viļņa

Mākslas filmas Parazīts triumfs šī gada Oskaru ceremonijā spilgti apliecināja Dienvidkorejas masu kultūras globālo fenomenu, ko gandrīz pirms desmit gadiem aizsāka amizanta popdziesma.

Gangnam style saņem augstāko novērtējumu korejiešu popmūzikā

Dziedātāja PSY hitam Gangnam style piešķirts augstākais Korejas popmūzikas apbalvojums jeb tituls _Gada dziesma _Zelta diska balvas ceremonijā, kas šonedēļ tika rīkota Malaizijas galvaspilsētā Kualalumpurā, vēsta aģentūra Reuters. Zelta diska balvas ceremonija Āzijā tiek pielīdzināta Grammy balvai.

Miris mūnistu sektas dibinātājs

Dienvidkorejā pirmdien 92 gadu vecumā miris strīdīgu reputāciju iemantojušās mūnistu sektas dibinātājs Sunmjuns Mūns.

Plūdi Ziemeļkorejā prasījuši 88 cilvēku dzīvības

Nedēļas laikā no 18.jūlija, kad Ziemeļkorejā sākās lietus sezona, plūdos šai valstī gājuši bojā 88 un cietuši vēl 134 cilvēki, sestdien no Phenjanas vēsta Korejas Centrālā ziņu aģentūra. Iepriekš tika ziņots, ka līdz 24.jūlijam plūdi prasījuši astoņu cilvēku dzīvības.

Intervija ar Samsung dizaineri Junho Yang

Nav noslēpums, ka āzijas valstu tehnoloģiju nozares attīstība ir notikusi visai strauji. Ja iepriekšējās gadu desmitēs produktu dizains un saturs bija rietumvalstu konstruktoru veidots un āzijas valstīs tika pasūtīta to precīza ražošana, tad šodien āzijas valstis ir līdervalstu sarakstā, kas veic jaunu inovatīvu produktu izveidi. Āzijas valstis sākumā iemācījās kopēt, tad imitēt un šodien sāk rietumus apsteigt. Nākotnes silīcija ielejas atradīsies Korejā, Ķīnā un Japānā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide