Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Leons Briedis

Jāņa Akuratera muzejā notiks Leonam Briedim veltīts sonetu vakars

Jāņa Akuratera muzejs (Rīga, Ojāra Vācieša iela 6a) trešdien, 11. martā, plkst. 18 aicina uz dzejniekam Leonam Briedim un dzejniecei Laimai Agitai Akuraterei veltītu atceres un sonetu vakaru Vai tevi saukt par pavasara dienu? (Viljams Šekspīrs), informēja Memoriālo muzeju apvienības sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Grudule.

No mūžībā aizgājušā dzejnieka Leona Brieža atvadīsies piektdien

Dzejnieka, rakstnieka, literatūrzinātnieka, literatūrkritiķa, tulkotāja un atdzejotāja Leona Brieža bēru ceremonija notiks 7. februārī, aģentūru LETA informēja Latvijas Rakstnieku savienības pārstāvis Arno Jundze. Oficiālā ceremonija notiks Rīgas kremācijas centra lielajā zālē plkst. 11.

Mūžībā devies dzejnieks Leons Briedis

Naktī uz sestdienu, 1.februāri, pēc grūtas slimības slimnīcā mūžībā aizgājis dzejnieks un atdzejotājs Leons Briedis, informē Latvijas Rakstnieku savienība.

Pamanīti, novērtēti šajā laikā

Tuvojas brīdis, kad uzzināsim, "kuri ir bijuši gara un miesas ne/notikušo revolūciju precīzākie un pārliecinošākie hronisti" (www.laligaba.lv). 24. aprīlī Dzelzceļa muzejā notiks Latvijas Literatūras gada balvas pasniegšanas ceremonija. Tas ir lielākais un nozīmīgākais profesionālais literatūras izvērtējums Latvijā.

Elziņ, tās taču Dzejas dienas!

Dzejas dienu 2014 rīkotāji zīmē ainu (vai utopisku?), kā ļaudis bariem plūst Esplanādes virzienā līdzīgi kā uz Positivus

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide