Laika ziņas
Šodien
Migla

Pits andersons

Balvu Zelta Mikrofons par mūža ieguldījumu pasniegs Pita Andersona ģimenei

15. martā uz Latvijas Nacionālās operas skatuves tradicionāli tiks pasniegta Zelta Mikrofona balva par mūža ieguldījumu. Šogad apbalvojums tiks pasniegts Pita Andersona ģimenei, jo diemžēl rokenrola karaļa dzīves gājums pēc smagas slimības noslēdzās 2016. gada 20. janvārī, nesagaidot Latvijas mūzikas ierakstu gada balvas ceremoniju.

Ienesa krāsas padomju pelēcīgumā. Pits Andersons (22.03.1945.-20.01.2016.)

Melnais janvāris! Tā gribas iesaukties, sekojot pēdējo nedēļu sēru vēstīm mūzikas pasaulē. Vēl neesam tā īsti atguvušies no rokmūzikas hameleona Deivida Bovija negaidītās aiziešanas, izvērtējuši populārās amerikāņu grupas The Eagles ģitārista un dziedātāja Glena Freja muzikālo mantojumu, kad esam spiesti samierināties ar to, ka mūsu pašu zemē vairs nedzirdēsim dzīvespriecīgo Pita Andersona rokabilī.

Pitam Andersonam atklāta agresīva vēža forma; lūdz palīdzēt ar ziedojumiem

Pazīstamais mūziķis, par Latvijas rokenrola karali dēvētais Pits Andersons, vērsies pie savas mūzikas cienītājiem un citiem līdzcilvēkiem pēc palīdzības. Andersonam diagnosticēts ļoti rets vēža paveids - liposarkoma -, kas ir ļoti agresīva un neprognozējama vēža forma, liecina informācija mūziķa oficiālajā mājaslapā.

“Artelī” uzstāsies Pits Andersons

Piektdien, 5.februārī plkst.20 klubā “Artelis.Gandrīz teātris” uzstāsies grupa “Pete Anderson & The Swamp Shakers”, informē kluba pārstāvji. Grupa “Pete Anderson & The Swamp Shakers” izveidota 2009.gada pavasarī pēc Pita Andersona iniciatīvas, piepildot viņa senu sapni par īstu rockabilly spēlējošas grupas izveidošanu.

Pita Andersona albums ASV novērtēts kā labākais pasaulē “rockabilly” žanrā

Latvijas rokenrola izpildītāja Pita Andersona CD “Brass-A-Billy” ASV mūzikas konkursā “Just Plain Folks Music Awards” (JPF) atzīts par labāko 2008./2009.gada rockabilly albumu pasaulē, informē mūziķa pārstāvji "Razzle Dazzle Records".Konkurss JPF ir viens no lielākajiem mūzikas konkursiem pasaulē, šogad tas aptvēris 83 mūzikas žanru kategorijas, atlasot pretendentus starp 42 000 mūzikas albumiem un 560 000 dziesmām no 163 valstīm.

Šodien stacijā skan rokenrols

Otrdienas, 15.aprīļa pēcpusdienā viena no Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas zālēm pārvērtīsies par jestras ballītes vietu — tur savu jaunāko veikumu, albumu Brassabilly pirmo reizi publikai atskaņos viens no Latvijas rokenrola stūrakmeņiem Pits Andersons.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide