Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +3 °C
Daļēji saulains
Sestdiena, 20. aprīlis
Mirta, Ziedīte

Roze Stiebra

Februārī uz ekrāniem nonāks jaunā Rozes Stiebras animācijas filma Sirds likums

Februārī pirmizrādi piedzīvos latviešu animācijas klasiķes Rozes Stiebras jaunākā, pilnmetrāžas animācijas filma Sirds likums, kas veidota sadarbībā ar pazīstamo mākslinieku Alekseju Naumovu. Filma kļuvusi par Nacionālās kino balvas Lielais Kristaps nominanti četrās kategorijās, tostarp arī kā Labākā animācijas filma.

Brīnumi Rozes Stiebras un Anša Bērziņa pasaulē

Tas ir burvīgs mākslas veids, kurā no izgrieztiem papīra gabaliņiem vai statiskiem zīmējumiem rodas dzīvība - teic režisors Ansis Bērziņš, kurš kopā ar kolēģi Rozi Stiebru aizsākuši aplikācijas un zīmētās animācijas tradīciju Latvijā.

Studijas Dauka radītāji stāstīs par filmu uzņemšanu

8. martā plkst. 12 Rīgas vēstures un kuģniecības muzejā notiks pasākums Animācijas filmu studijas Dauka tēlu pasaulē. Pasākumā filmu studijas Dauka radītāji un veidotāji - režisori Roze Stiebra un Ansis Bērziņš – stāstīs par filmu studijas vēsturi un filmu uzņemšanas gaitu, kā arī izradīs savus dāvinājumus muzejam: filmu ierakstus, attēlus, apbalvojumus, kā arī studijas Dauka karogu.

Rādīs režisores Rozes Stiebras labāko filmu izlasi

Animācijas filmu studija Dauka un Latvijas kinematogrāfistu savienība rīko režisores Rozes Stiebras radošo vakaru, kura laikā būs skatāma režisores labāko filmu izlase.Kinoteātra Splendid Palace Mazajā zālē 22. martā plkst. 19 būs skatāmas režisores Rozes Stiebras labākās filmas: _Kā brālītis trusītis uzvarēja lauvu, Pieci kaķi, Dillī Dallī Perpendikula valstībā, Zaķīšu pirtiņa, Sēd uz sliekšņa pasaciņa, Kā es braucu Ziemeļmeitas lūkoties, Kabata, Saldās Kūciņas, Kalado, Visi kakti norasoja, Kur tu teci, miega pele, Taureņi, Spēlēju, dancoju.

Rozes Stiebras bērnu rītā rādīs skaistākās latviešu animācijas filmas

Kinoteātris Splendid Palace un animācijas filmu studija Dauka aicina uz Rozes Stiebras bērnu rītu, kura laikā būs skatāmas skaistākās latviešu animācijas filmas.Rozes Stiebras bērnu rīts norisināsies kinoteātra Splendid Palace Lielaajā zālē 11. martā plkst. 11. Pasākuma laikā būs skatāmas skaistākās latviešu animācijas filmas, būs iespēja aprunāties ar režisori, kā arī iegādāties suvenīrus un panašķoties ar saldumiem.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide