Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +4 °C
Daļēji apmācies
Sestdiena, 20. aprīlis
Mirta, Ziedīte

Saxophonia

Festivāla Saxophonia noslēguma koncertā uzstāsies brazīliešu džeza zvaigznes

Festivāla Saxophonia noslēguma koncertā 18. februārī Lielajā ģildē kopā ar Latvijas Radio bigbendu uzstāsies brazīliešu džeza zvaigznes ‒ saksofonists Ademirs Juniors un perkusionists Tiago Loejs. Koncertā skanēs Ademira Juniora oriģinālkompozīcijas, kā arī brazīliešu mūzika un pasaules džeza klasika

Starptautiskais Saksofonmūzikas festivāls Saxophonia noslēgsies ar konkursu

No 2023. gada 9. līdz 18. februārim Latvijā norisinās XIII Starptautiskais Saksofonmūzikas festivāls Saxophonia, kura izskaņā 18. februārī plkst. 15.00 Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā klausītāji aicināti uz konkursa noslēguma koncertu un laureātu apalvošanu.

Saksofonmūzikas svētkos Ventspilī skanēs festivāla Saxophonia koncerti

Latvijā radītais festivāls Saxophonia ik ziemu pulcē saksofonmūzikas māksliniekus no dažādām pasaules vietām. Šogad 10. un 11. februārī šis festivāls ienāks Ventspilī ar Saksofonmūzikas svētkiem, kuros muzicēs izcili mūziķi no Amerikas Savienotām Valstīm un Latvijas.

Festivālā Saxophonia uzstāsies Grammy balvas ieguvējs Donijs Makaslins

VSIA Latvijas koncerti rīkotais festivāls Saxophonia šogad notiks no 9. līdz 18. februārim Rīgā un Ventspilī. Festivāla lielākā zvaigzne šogad būs amerikānis Donijs Makaslins (Donny McCaslin) - viens no pasaules labākajiem saksofonistiem, vairākkārtējs Grammy balvas ieguvējs, sadarbojies ar daudzām ārvalstu džeza un populārās mūzikas zvaigznēm.

Klausīties vienalga būs ļoti interesanti. Festivāls Saxophonia šoreiz vienā, bet bagātīgā koncertā

Festivālā Saxophonia, kuru organizē VSIA Latvijas koncerti, šogad notiks viens koncerts. Tajā uzstāsies mūsu saksofonu mūzikas ievērojamākie izpildītāji – Rīgas Saksofonu kvartets šī festivāla izveidotāja Arta Sīmaņa vadībā, Latvijas Radio bigbends ar solistu Gintu Pabērzu, Trio Tresensus (Trīs sajūtas) Aigara Raumaņa vadībā, modernā džeza grupa Lupa.

Intervija ar saksofonistu Aigaru Raumani. Blieziens būs pamatīgs

"Visa ir tik daudz, viss ir tik blīvi, bet kad tad es sevi sadedzināšu, ja ne tagad? Ir tas laiks un vecums, kad visvairāk no sevis var dabūt ārā. Ir jāiztur fiziski un emocionāli," uzskata saksofonists Aigars Raumanis, kurš muzicēs trijos festivāla Saxophonia koncertos

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide