Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Valsts prezidenta kanceleja

Valsts prezidenta kanceleja pieprasījusi VNĪ skaidrot Rīgas pilij paredzēto mēbeļu iepirkumu

Valsts prezidenta kanceleja ceturtdien ir pieprasījusi VAS Valsts nekustamie īpašumi (VNĪ) skaidrot situāciju par iepirkumu Rīgas pils Čakstes kabineta krēsliem, kas pirms pieciem gadiem tika izgatavoti neatbilstošā izmērā un līdz ar to netika pieņemti lietošanā Rīgas pilī, portālu Diena.lv informēja Valsts prezidenta kancelejas Mediju centra vadītāja Justīne Deičmane.

Noslepeno prēmijas, piemaksas, algas

Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa kanceleja, kas pērn saviem darbiniekiem dāsni dalījusi regulāras piemaksas un pat vairāk nekā divarpus tūkstošus eiro lielas prēmijas nevis par konkrētu veikumu, bet vienkārši "atbilstoši darba izpildes novērtēšanas rezultātiem", pēc šo datu nonākšanas atklātībā nolēmusi turpmāk neatklāt ziņas ne tikai par treknajām piemaksām, prēmijām un naudas balvām, bet pat par konkrētu kancelejas darbinieku saņemto atalgojumu un tā izmaiņām. Viens no iemesliem šādai rīcībai varētu būt fakts, ka kancelejas "algu fonds" šogad, salīdzinot ar pagājušo gadu, paklusām palielināts par gandrīz trešo daļu.

Vējoņa mainīgā komanda

Valsts prezidenta kancelejas vadītājs ir Valsts prezidenta uzticības persona, ar kuru valsts augstākā amatpersona spēj saprasties no pusvārda un kas var atļauties prezidentam piezvanīt arī naktī. Viņam ir jābūt arī labam organizatoram, kas veido prezidenta darba kārtību.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide