Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Reklāmraksti

Reklāmraksts

Kas ir ASV bezvīzu programma (Visa Waiver Program)?

Sapnis par Ameriku jau sen ir pārvērties realitātē - nonākt šajā tālajā pasaules valstī mūsdienās ir vieglāk par vieglu, ja vien esi pilsonis kādā no Visa Waiver Program dalībvalstīm. Piemēram, ja esi Latvijas vai kādas citas Visa Waiver Program dalībvalsts pilsonis, tev vairs nav jātērē laiks un resursi, lai dotos uz vēstniecību un uzsāktu ilgo un piņķerīgo vīzas saņemšanas procesu.
Reklāmraksts

Jauni laiki grāmatvedībā – programmas, kuras atvieglos ikviena uzņēmēja ikdienu

Nekas nestāv uz vietas, arī grāmatvedības joma turpina attīstīties un iet līdzi laikam. Mūsdienās cenšamies digitalizēt un optimizēt visus uzņēmējdarbības aspektus tā, lai darbs ritētu ātrāk, bet laiks, kas pavadīts darot maznozīmīgas, bet obligātas lietas, – samazinātos. Konkurētspēja tiek uzskatīta par vienu no lielākajām vērtībām, tādēļ arī grāmatvežiem ir regulāri jāpadziļina un jāatjauno zināšanas par šo jomu, jo tiem ir parādījies iespaidīgs sāncensis – jaunmodīgas grāmatvedības programmas.
Reklāmraksts

10 ieteikumi, kas Tev palīdzēs plānot ikdienas budžetu

Tieši tas, kā ikdienā rīkojies ar līdzekļiem, ietekmē arī visa mēneša budžeta līdzsvaru. Vai esi apdomīgs savos pirkumus? Vai gluži pretēji - ļaujies mirkļa impulsiem un bieži iegādājies visu, ko sirds vien kāro? Par to, ka esi apdomīgs un disciplinēts ikdienas budžeta plānošanā, liecina tas, ka līdzekļu pietiek līdz pat nākamajai algai, un veidojas arī iekrājumi. Bet, ja finansiālas problēmas piemeklē diezgan regulāri, tad būtu jāsāk domāt par savu ikdienas un ikmēneša tēriņu paradumu maiņu.
Reklāmraksts

Auto domkrats - daži aspekti, ko der ņemt vērā pirms tā iegādes

Auto domkrats ir viens no tiem rīkiem, kam vajadzētu atrasties katrā garāžā un automašīnas bagāžas nodalījumā, jo bez šī darbarīka nebūs iespējams pašu spēkiem ne nomainīt auto riepu ceļa malā, ne sagatavot auto ritošo daļu nākamajai sezonai, ne veikt apkopes darbus auto apakšējā daļā.
Reklāmraksts

Ceļot vienkāršāk un lētāk

Neatkarīgi no tā, vai cilvēki ceļo vienu reizi gadā vai reizi mēnesī, viens no būtiskiem faktoriem ir ceļojuma izmaksas.
Reklāmraksts

10 kokvilnas priekšrocības labam miegam

Kokvilna ir viena no populārākajām mājas tekstila šķiedrām: gultas veļa, segas, vannas istabas dvieļi, salvetes un pat paklājiņi ir izgatavoti no dažādiem kokvilnas audumiem. Ar savām īpašībām kokvilna ir lieliski piemērota gultas veļai, tāpēc, ja plānojat iegādāties, piemēram, baltu gultas veļu, dvieļus vai spilvenu pārvalkus, mēs piedāvājam pat 10 iemeslus, kāpēc kokvilnas gultas veļa ir perfekta izvēle.
Reklāmraksts

Velosipēdu sporta veidi

Velosipēds jau sen vairs nav tikai līdzeklis konkrētā mērķa sasniegšanai. Pašlaik tas visbiežāk tiek izmantojams kā sporta rīks, beidzot, kā aprīkojums, kas palīdz aizmirst visas rūpes, ienirt ilgos braucienos un iepazīties ar vēl neatklātām Lietuvas vietām.
Reklāmraksts

Tik daudz ūdens sildītāju veidu – kurš labāks?

Gan privātmājās, gan arī dzīvokļos var rasties vajadzība pašiem nodrošināt karstā ūdens apgādi. Šādos gadījumos ērtākais risinājums ir ūdens sildītāja iegāde un uzstādīšana. Šajā rakstā esam apkopojuši svarīgāko, kas jāzina, lai izvēlētos tieši to sildītāja veidu, kas piemērots Tavām vajadzībām un iespējām.
Reklāmraksts

Iepirkšanās ceļvedis: izvēlies piemērotāko sadzīves tehniku savai virtuvei

Ir daudz faktoru, kas jāņem vērā, izvēloties sadzīves tehniku virtuvei. Lielākā daļa mūsdienīgāko ierīču ir radītas ar mērķi atvieglot cilvēku ikdienu, tādēļ svarīgi izvērtēt savas vajadzības un dzīvesveidu, lai saprastu, kādas funkcijas atvieglotu ikdienu Tev. Viens no labākajiem ieguldījumiem ir iegādāties labu un kvalitatīvu tehniku, kas atbilstu Tavām prasībām un ēst gatavošanas paradumiem. Taču labākās sadzīves tehnikas iegāde var būt sarežģīts uzdevums – īpaši tādēļ, ka izvēle ir patiešām daudzveidīga. Turpinājumā daži ieteikumi, kas palīdzēs atrast piemērotākos risinājumus.
Reklāmraksts

Noderīgi padomi gaumīgas guļamistabas iekārtošanai

Guļamistaba ir telpa personīgai atpūtai, patvērumam, tādēļ svarīgi, lai tajā būtu tīkamie toņi, vēlamās sajūtas, ērtības. Turpinājumā daži padomi, kas palīdzēs iekārtot lielisku, individuālām prasībām atbilstošu guļamistabu.
Reklāmraksts

Ko team building pasākumi var sniegt uzņēmumam?

Veidi, kā parūpēties par darbiniekiem un novērtēt viņu darbu, ir daudz. Viens no tiem ir team building aktivitātes, kas veicina dažādu prasmju attīstīšanu, kā arī komandas saliedēšanas garu. Kādēļ korporatīvie pasākumi ir tā vērti?
Reklāmraksts

Labs datorgalds – vai mūsdienās viegli tādu atrast?

Lai arī daudzi no mums jau sen vairs nav studentu vai skolēnu statusā, tuvojoties skolas sākumam tik un tā mēdz piezagties sajūta, ka jāsāk domāt par pildspalvām, zīmuļiem, burtnīcām un daudzām citām precēm, kas saistītas ar produktivitātes veicināšanu un jaunu zināšanu apgūšanu. Iespējams, pati svarīgākā lieta šajā visā ir darba virsma jeb datorgalds, kas pielāgots telpas lielumam, datora tipam un Tavām vajadzībām. Ja arī Tev ir nepieciešams kvalitatīvs datorgalds, ielūkojies šajā ceļvedī, lai saprastu, kā izvēlēties labāko modeli.
Reklāmraksts

1.septembris- kam jābūt skolēna skolas somā?

Katra vecāka lielākais satraukums ir skolas sākšanās skolēniem un it īpaši - gatavošanās tam. Ja bērns uzsāk skolas gaitas pirmo gadu, tad pavisam noteikti ir daudz nesakaidrību par to, ko vajadzētu iegādāties, lai jaunajam skolēnam būtu gan ērti mācīties, gan visi materiāli arī tiktu praktiski pielietoti. Kā sagatavoties pirmajam septembrim- par to lasi šī raksta turpinājumā.
Reklāmraksts

Motorzāģis – jaudīgākais palīgs meža darbos

Benzīna motorzāģis ir jaudīgākais darbarīks, bez kura neiztikt ne mežā, ne dārzā, ne pagalmā. Jo jaudīgāks motorzāģis, jo lielāki un resnāki koki būs tam pa zobam. Taču darbs ir tikai viena procesa puse. Otra – drošība un pareiza darba organizēšana, lai viss noritētu veiksmīgi un bez mazākais aizķeršanās. Šoreiz nedaudz pastāstīsim par darba drošību un to, kas būtu jāņem vērā, ja plānoti darbi ar motorzāģi un apkopes darbiem, kas motorzāģim būtu jāveic.
Reklāmraksts

Mobilitātes palīglīdzekļi: Veidi, priekšrocības un pielietojums

Mobilitātes palīglīdzekļi ir ierīces, kas izstrādātas, lai palīdzētu cilvēkiem ar pārvietošanās grūtībām baudīt lielāku brīvību un neatkarību. Palīglīdzekļi ir dažādi – sākot no kruķiem, beidzot ar invalīdu ratiņiem. Tas, kurš no risinājumiem piemērotākais, atkarīgs no diagnozes un citiem individuāliem aspektiem. Turpinājumā vairāk par dažiem populārākajiem palīglīdzekļiem un to pielietojumu.
Reklāmraksts

Bērnu rati – kādus izvēlēties?

Ģimenes pieauguma gaidīšanas laiks ir vienlaikus gan priecīgs, gan satraucošs. Tik daudz kas ir jāgādā, jāapsver, jāmaina ikdienas paradumos, lai jaunais pilsonis piedzimtu ērtā un patīkamā vidē, kā arī vecāki attiecīgi būtu mierīgi un bez rūpēm varētu izbaudīt laiku ar mazuli. Bērnu ratiņi ir viens no lielākajiem un svarīgākajiem pirkumiem, tādēļ šoreiz par dažiem aspektiem – kādus ratus izvēlēties un kāda ir nozīme cenu kategorijai.
Reklāmraksts

Klimata kontroles siltumsūkņi ar dalītās komforta zonas risinājumiem Jūsu mājoklim!

Modernu tehnoloģiju dalītā komforta zonas klimata kontrole visā mājoklī ar elastīgiem un personalizētiem risinājumiem katrai mājokļa telpai. Mitsubishi Electric Multi Split MXZ sērijas sistēmas ļauj pieslēgt 2 līdz 6 iekštelpu vienības vienam ārtelpas blokam. Nepārspējama energoefektivitāte, veiktspēja un ilgmūžība no uzticama ražotāja Mitsubishi Electric . Tas nozīme, ka tagad Jums ir iespēja personalizēt katras telpas temperatūru un klimatu, lai uzturētu komfortablu kopējo mājas vidi!
Reklāmraksts

Kur likt laika gaitā uzkrātās mantas?

Ar katru gadu mums mājokļos uzkrājas arvien vairāk mantu. Ko darīt, lai mājās nerastos nekārtība no mantu piekrautām istabām? Izrādās, ka visgrūtāk mājās ir radīt kārtības un tīrības sajūtu tieši dēļ lielā mantu daudzuma, kuru bieži vien cilvēki nezina kur likt. Šeit būs ieteikumi, kā radīt savā mājoklī sakārtotības un ērtības sajūtu.
Reklāmraksts

3 iemesli, kāpēc lietoti apģērbi ir gudra izvēle

Ko vilkt mugurā – par spīti stereotipiem, šis jautājums nodarbina ne tikai rūdītas fashionistas, kas vienu kleitu divreiz nevelkot, bet ikvienu cilvēku, kam gribas izskatīties stilīgi. Veikalos tagad ir pieejama teju neierobežota apģērbu izvēle, taču daudziem mīļāki ir lietoti apģērbi. Kāpēc 21. gadsimtā cilvēki dod priekšroku valkātiem apģērbiem un ko no tā iegūst sabiedrība un mūsu planēta? Lasi šajā rakstā!
Reklāmraksts

Ko darīt, ja telpas miteklī par mazu?

Bieži vien dažādās dzīvokļa telpās ir par maz vietas. Jāpieliek ne mazums pūļu, lai tās iekārtotu tā, lai tās būtu ne tikai vizuāli plašākas, bet arī funkcionālas lietošanā. Kā tad tikt galā ar mazu telpu iekārtošanu un padarīt savu mitekli ne tikai ērtu, bet arī modernu? Pavisam vienkārši! Tikai jāņem vērā daži praktiski dizaina "knifiņi" un katra dzīvokļa telpa ātri iegūs pavisam jaunu veidolu.