Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Reklāmraksti

Reklāmraksts

Kas nodrošinās sirdsmieru par pirkuma ilgmūžību?

Vai zini, kurā lietošanas gadā modernā sadzīves tehnika sāks niķoties un būs nepieciešama tehniķa iejaukšanās, kas pašam jāapmaksā? Vai zini, cik naudiņas izmaksās jaunajam viedtālrunim nomainīt saplēstu ekrānu, lai saglabātu ražotāja garantiju? Vai zini, kā no šādiem liekiem tēriņiem izvairīties…?
Reklāmraksts

Kā izvēlēties dienas aizkarus?

Dienas aizkari radīs gaisīgu atmosfēru, būs praktiski un viegli kopjami. Tie ir veidoti no viegli krītoša auduma. Izmantojot šāda veida aizkarus, ikvienā telpā ieplūdīs vairāk gaismas. Dienas aizkari piešķirs telpas interjeram jaunas vēsmas un uzlabos kopējo dizainu gan dzīvokļos, gan mājās. Ja šobrīd iekārto savu mājvietu, dienas aizkari palīdzēs izveidot vienotu telpas stilu.
Reklāmraksts

Kā pareizi izvēlēties skrituļslidas un skrituļdēļus bērniem?

Tā kā pieaug dažādu ar skrituļošanu saistītu sporta veidu popularitāte, svarīgi jau savlaicīgi iepazīties ar kritērijiem, kas jāņem vērā, lai nepieciešamības gadījumā tiktu iegādātas gan kvalitatīvas skrituļslidas bērniem, gan skrituļdēļi. Turklāt, pārzinot visus knifiņus, kopā ar bērnu tīkamāko inventāru varat iegādāties internetveikalā 220.lv!
Reklāmraksts

Kā neapjukt, pērkot mobilo kondicionieri

Karstā vasaras sezona ir laiks, kad īpaši pārdomājam kondicioniera nepieciešamību mājās, vasarnīcās, kā arī biroja telpās. Ikvienā telpā ir vajadzīga atbilstoša ventilācijas sistēma, kas ļaus mums justies labi. Mobilie kondicionieri noderēs ikvienā gadalaikā.
Reklāmraksts

Ceļvedis plašajā žalūziju pasaulē

Izvēlēties vispiemērotāko variantu mājokļa vai darba vietas logu aizklāšanai ir gana sarežģīts lēmums, tomēr ieejot veikalā vai atverot internetveikala mājaslapu un ieraugot, ka pieejami veseli 14 dažādi žalūziju veidi, tas kļūst vēl sarežģītāks. Tieši šī iemesla dēļ rakstā apkopota informācija par populārākajiem pieejamajiem žalūziju veidiem, lai kaut nedaudz atvieglotu šī lēmuma pieņemšanu.
Reklāmraksts

Noderīgi padomi pareizā bērnu skrituļslidu izvēlē

Pilsēta nu jau vairs nav iedomājama bez aktīvās atpūtas cienītājiem. Ielās redzams aizvien lielāks pulks velobraucēju, skrējēju un, protams, arī skrituļotāju. Visbiežāk ielās redzam draugu pulciņus vai ģimenes, kas izvēlējušās brīvo laiku pavadīt aktīvi, apvienojot tās ar maltītes ieturešanu vai pasākumu apmeklēšanu. Sevišķi populāra skrituļošana ir bērnu vidū, jo tā ir jautra un atraktīva nodarbe pilsētvidē, un atšķīrībā no velobraukšanas, teju vai katrā pilsētas parkā ir izvietota īpaša zona ar tramplīniem, rampām un vizināšanās laukumiem.
Reklāmraksts

Dārza mēbeles internetā

Klāt vasaras sezona un ir īstais laiks parūpēties par savu apkārtni un ieviest pārvērtības savā dārzā.
Reklāmraksts

Perfektais vasaras sabiedrotais – pilsētas velosipēds

Pilsētas velosipēds – divritenis, kas radīts, lai izvairītos no kanalizācijas aku vākiem un bedrēm ceļa segumā, ātrāk tiktu cauri sastrēgumiem un veiksmīgi pārvadātu ikdienas iepirkumus. Ja plāno pievienoties riteņbraucēju rindām, tomēr neesi vēl līdz galam pārliecināts un nezini, ar ko sākt, tad turpinājumā apkopoti argumenti par labu pilsētas velosipēda izvēlei.
Reklāmraksts

Neliela uzņēmuma vasaras sporta spēļu organizēšana

Klāt ir vasara un, iespējams, ideja par nelielu sportiski izklaidējošu, komandas garu stiprinošu pasākumu dzimusi tikai tagad. Šajā rakstā parunāsim par dažiem tehniskiem un praktiskiem aspektiem.
Reklāmraksts

Kādēļ tulkošanas biroja pakalpojumu izmantošana palīdz ietaupīt?

Mūsdienās uzņēmumi mārketinga aktivitātēs iegulda daudz laika un naudas. Sākot darboties ārvalstu tirgos, nav iespējams iztikt bez satura, tostarp tīmekļa vietnes, mārketinga materiālu un citu tekstu tulkošanas. Vai šim mērķim vajadzētu izmantot tulkošanas biroja pakalpojumus? Vai izdevumi būs tā vērti? Jā, protams! Lūk, kādēļ vajadzētu paļauties uz profesionāliem risinājumiem tulkošanā.
Reklāmraksts

Kā izvērtēt to, vai auto dīlera piedāvātā cena ir atbilstoša?

Kad pienācis brīdis pārdot savu veco auto un iegādāties jaunu, rodas jautājums kā to labāk izdarīt. Viens no variantiem ir to pārdot privātpersonai, taču, pat pieņemot, ka šādi dabūsi labāko cenu, šis process parasti prasa daudz laika un pūļu. Vēl viena opcija ir pārdot savu auto uzpircējam vai auto tirgotājam – šis ir visātrākais veids kā lietoti un mazlietoti auto atradīs jauno īpašnieku, taču parasti par zemāku cenu. Kā zināt vai uzpircēja piedāvātā cena ir atbilstoša un godīga? Šajā rakstā uzzināsi kā to noskaidrot!
Reklāmraksts

Kur iegādāties tehniskos palīglīdzekļus?

Sadzīvē nereti var atgadīties dažādi negadījumi, un diemžēl neviens nav pasargāts no fiziskām kaitēm un problēmām. Kritiskos brīžos ir jāspēj saprast, kur meklēt profesionālu palīdzību.
Reklāmraksts

Kādu virtuves galdu izvēlēties, lai Tavā virtuvē vienmēr valdītu mājīgums? © DIENA

Katras mājas virtuve ir vieta, kur ik dienu pulcējas ģimenes locekļi, un bieži vien galvenā čalošana arī draugu kompānijās notiek tieši šajā telpā. Mājīgums gan pašiem, gan, lai uzņemtu ciemiņus ir jebkuras saimnieces sapnis un labiekārtošanas mērķis. Svarīga, protams, ir arī virtuves funkcionalitāte un ērtums, un tāpēc, ja virtuve ir neliela izmēra, tad grūtāk ir izvēlēties arī kompaktas mēbeles, bet, ja virtuve ir lielāka izmēra, tad droši var izpausties ar radošumu un masīvākām vai plašākām mēbelēm. Viens no virtuves galvenajiem elementiem ir virtuves galds, kas ir būtisks elements jebkuras mājas virtuvē. Kādu galdu izvēlēties savai virtuvei, lai tas iederētos un būtu mājīgs kopskatā, lasi šī raksta turpinājumā!
Reklāmraksts

Ieteikumi, kā bērnu istabu padarīt funkcionālu un gaumīgu

Laiks, kad bērnam tiek atvēlēta pašam sava istaba, ir atkarīga gan no mājvietas lieluma, kur dzīvojam, gan no bērna vecuma un rakstura. Viens savā istabā guļ jau pirmās savas dzīves naktis, taču cits tiek iekārtots savā istabā trīs gadu vecumā vai pat vēlāk. Lai istaba būtu funkcionāla un arī mājīga un skaista, nepieciešams to atbilstoši iekārtot.
Reklāmraksts

Kā izvēlēties piemērotāko zāles pļāvēju?

Pienākot vasarai, daudzi privātmāju īpašnieki sāk domāt par efektīvākajiem līdzekļiem, kas palīdzēs uzkopt piemājas teritoriju. Vislielākais darbs saistās ar zālāja kopšanu, tādēļ jāizvēlas piemērots zāles pļāvējs.
Reklāmraksts

7 lietas, ko automašīnu dīleri Jums nestāstīs

Jauna auto iegāde ir ļoti svarīgs un pārdomāts solis, neatkarīgi no tā, vai savu transporlīdzekli plānojat iegādāties tikko no rūpnīcas nākušu spēkratu oficiālajā salonā, vai arī meklējat lietotu transportlīdzekli par zemāku cenu kādā no autoplačiem. Darbības princips abu tirdzniecības vietu pārdevējiem – dīleriem ir viens – pārdot, tādēļ šajā rakstā apkopotas lietas, kas no pārdevēju puses tiek noklusētas, bet Jums kā pircējam ir svarīgas.