Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Reklāmraksti

Reklāmraksts

MITSUBISHI ELECTRIC augstākā līmeņa gaisa kondicionieri – esi soli priekšā vasaras svelmei!

Nepārtraukta attīstība sabiedrības un labākas nākotnes labā motivē MITSUBISHI ELECTRIC inženierus izstrādāt unikālus jauninājumus iekārtām un sistēmām, kas spēj efektīvi darboties jebkurā dabiskā klimata zonā uz zemes. Ikkatrs MITSUBISHI ELECTRIC gaisa kondicioniera modelis izstrādāts, lai nodrošinātu ilgstošu darbību, energoefektīvu veiktspēju ar minimālu ietekmi uz apkārtējo vidi.
Reklāmraksts

Kādi ir labākie sieviešu velosipēdi?

Velobraucēju kultūra Latvijā attīstās ar katru jauno vasaras sezonu arvien vairāk. Tiek izbūvēti jauni veloceliņi, liktas jaunas ceļa zīmes. Tāpat autobraucēji tiek aicināti solidarizēties un dalīties ar satiksmes kopējo ceļu.
Reklāmraksts

Biroja krēslu izvēles pamatprincipi

Tā kā ikdienā birojā tiek pavadītas vairākas stundas pie datora, tad rūpes par ērtu sēdēšanu, ergonomiku un komfortu ir ļoti svarīgas. Pareizs un ērts biroja krēsls darbiniekiem var palīdzēt justies ļoti labi un neizjust diskomfortu. Labs un ērts krēsls, kurā tiek aizvadītas vairākas stundas, vēlāk var sevi attaisnot ne tikai ar komfortu, bet arī ar saglabātu veselību - bieži vien stīvas rokas vai muguru sāpes ir kā signāls, ka ir pēdējais laiks mainīt krēslu.
Reklāmraksts

SEO pakalpojumi – audits, optimizācija ir SEO.LV pakalpojumi

Latvijā interneta lietotāji ik dienu veic daudzus meklējumus. Izklaide, informācija, preces, pakalpojumi. Atrast atbildes palīdz interneta meklētāji, galvenokārt, Google. Jums ir mājas lapa, taču, ierakstot atslēgvārdu meklētājā, sevi neredzat? Pastāv liela iespēja, ka ir vajadzīga SEO optimizācija un citi seo pakalpojumi, kas padara mājas lapu pieejamāku lietotājiem, kas izmanto interneta meklētājus.
Reklāmraksts

Jauni un lietoti auto – kā izvēlēties?

Kad pienācis brīdis iegādāties pirmo vai nākamo automašīnu var rasties pārdomas par to, vai to pirkt jaunu no salona vai meklēt lietoto auto tirgū. Ja finanšu līdzekļi atļauj, jauna auto iegāde šķiet loģiskākais solis, taču, ja budžets ir ierobežots, izvēli par labu lētākam jaunam vai augstākas klases lietotam auto, var nākties apdomāt divreiz. Apdomāt auto iegādes izvēli šajā gadījumā vajadzētu, jo tā pat kā jauni, arī lietoti auto ir ar savām priekšrocībām.
Reklāmraksts

Pērkot mežu, pērk arī atbildību

Kas kaitēja nedzīvot diža meža maliņā... – tā skandina mūsu mīļās latviešu tautasdziesmas, taču, iespējams, ka mūsdienu mežu īpašnieks, tādus tekstus dzirdot, rūgti nosmīn, jo nekas nekaitēja dzīvot meža maliņā tikai tad, ja neesi meža īpašnieks. Ja tev ir savs mežs, tad izmaksu un rūpju ir gana daudz, lai neatrastos laika ne atpūtai, ne tautasdziesmām, ne jūsmošanai par skaisto mežu.

Finanšu plānošanas rīki, kas noderēs ikvienam

Finanšu plānošanas prasmes noder ikvienam – gan tam, kam naudas mazāk, gan tiem, kas pārvalda lielas finanses. Sekojot līdzi savai ikdienas naudas plūsmai ir iespējams gan ietaupīt, gan sākt krāt, lai nākotnē būtu izveidojušies uzkrājumi un ātrie kredīti nebūtu vienīgais glābiņš neplānotās situācijās. Lūk, daži noderīgi rīki un metodes, kas palīdzēs saplānot savu budžetu efektīvāk.

Padomi kā izvēlēties projektora nomu

Projektora noma ir risinājums dažādās dzīves situācija, kaut gan pieņemts projektoru uzskatīt par tīru biznesa rīku prezentācijām. Nereti projektoru nomu izmanto kāzu, dažādu ballīšu un pat bēru rīkotāji lai demonstrētu bildes vai video materiālus.

Kas jāzina par riepu diametru, izvēloties vasaras riepas

Auto riepas neapšaubāmi ir viens no svarīgākajiem elementiem, kas nodrošina drošu un komfortablu braucienu. Mūsdienās to klāsts ir ļoti plašs un katram ir iespēja izvēlēties sev piemērotāko komplektu, kas atbildīs konkrētam braukšanas stilam un apstākļiem. Jāņem vērā, ka katrs automašīnas ražotājs nosaka tai piemērotāko riepu izmēru, taču pastāv iespēja ar to mazliet variēt. Rakstā piedāvājam uzzināt to, kā dažādi riepu izmēri var ietekmēt braukšanu un vai tam ir savi praktiski ieguvumi.

Labi dūmvadi jeb skursteņi kalpo teju mūžīgi

Pirms apsvērt visus par un pret par izvēlēto dūmvadu, būtiski būtu zināt, ka dūmvadi ir ļoti svarīga ēkas konstrukcija dūmu novadīšanai. Dūmvadu vajadzētu izvēlēties labas kvalitātes, lai to nenāktos remontēt tuvāko gadu desmitu laikā. Labi skursteņi kalpo teju mūžīgi. Dūmvadi ir saistīti ar augstu temperatūru, tātad arī ugunsrisku, tāpēc izvēle ir jāizdara atbildīgi un dūmvads jāizvēlas tāds, kas ir drošs ēkas konstrukcijām.

Kas jāņem līdzi, dodoties pārgājienā?

Kad laiks aiz loga kļūst arvien siltāks un saulaināks, tā vien gribas doties ārā un pavadīt laiku brīvā dabā. Pirms došanās pārgājienā, nepieciešams kārtīgi sagatavoties. Svarīgi paņemt līdzi visu nepieciešamo, lai pārgājiens būtu izdevies un nevajadzētu saskarties ar nepatīkamām situācijām.

Kas jāzina, ja plāno doties ar auto uz Lielbritāniju pēc 29. marta?

Ziņa par to, ka Lielbritānija plāno izstāties no Eiropas Savienības, vairs nav jaunums, turklāt tagad jau ir zināms skaidrs datums, kad tas notiks – 2019. gada 29. marts. Lai gan tas, kas norisināsies pēc šī datuma, nav pilnībā skaidrs un prognozējams, ir saprotams, ka šis Lielbritānijas solis ietekmēs pārējās ES valstis dažādās jomās, tai skaitā, apdrošināšanas nozarē.
Reklāmraksts

Labākā kafija jūsu aparātam

Iegādājoties jaunu kafijas aparātu, mēs liekam visas cerības uz profesionālu, gardu kafiju. Tomēr reizēm nākas vilties, jo aparāta kafija nav tāda, kādu gaidījāt. Iemesli var būt dažādi: izmantojams nekvalitatīvs ūdens, aparāts sen nav tīrīts vai izvēlējāties jūsu garšai neatbilstošas kafijas pupiņas.

Galvenais, kas jāzina par ziemas riepām

Mainīt vai nemainīt ziemas riepas — droši vien šis ir jautājums, kas, tuvojoties aukstajam laikam, rosās ne viena vien autovadītāja galvā. Pirmkārt, vajadzētu izvērtēt pa kādām ceļa virsmām brauksit, jo nav tādu ideālu riepu, kas der visiem gadījumiem. Katra riepa radīta savām vajadzībām, un jāņem vērā, ka vasaras riepas nav līdzvērtīgas bezradžu ziemas riepām.
Reklāmraksts

Kā atgūties pēc svētku tēriņiem?

Dāvanas saņemtas un sadāvinātas, cepeši uzšmorēti un šampanieši izdzerti, svētku tērpi nolikti skapī un frizūras tikai palikušas svētku fotogrāfijās. Janvārī ikvienam gribot negribot atkal jāatgriežas ikdienas dzīvē, taču nereti pēc svētkiem nākas secināt, ka maciņš ir tukšāks nekā bija gaidīts. Ko darīt, lai būtu vieglāk atgūties no lielajiem svētku tēriņiem? Kā ietaupīt uz ikdienas izdevumiem? Vai jāmeklē naudas kredīts internetā? Lūk, 5 padomi, kas var noderēt!
Reklāmraksts

Darba apģērbu serviss – nopietns pakalpojums nopietniem uzņēmumiem

Ikviens darbs sokas labāk, ja tas tiek darīts ar atbilstošu aprīkojumu un piemērotā, ērtā apģērbā. Profesionāls darba apģērbs ļauj brīvi kustēties un justies komfortabli, kā arī ir ārkārtīgi izturīgs un darba drošības prasībām atbilstošs. Tāpat lielā mērā darba apģērbs palīdz noskaņoties veicamajam darbam, reprezentē profesiju un pasargā gan no netīrumiem, gan dažādiem apdraudējumiem, kas var rasties darba vidē.