Apdāvinātās māsas, kuras kopā koncertē jau kopš bērnības, tagad bauda klausītāju atzinību un aplausus slavenākajās Londonas, Berlīnes un Ņujorkas koncertzālēs. Dabiskums, muzikāla inteliģence, temperaments un virtuozitāte sajūsmina gan Baibas vijoles balsī, gan Laumas uzburtajās klavieru skaņās.
Koncerta ziemeļnieciskajā ainavā ar romantisku jūsmu un tautisku noskaņu iekļaujas zviedru klasiķa Vilhelma Stenhammara Vijoļsonāte, skandināvisku skaudrumu un melanholiju pauž Karla Nilsena Otrā sonāte. Savu Otro vijoļsonāti medusmēnesī uzrakstījis iemīlējies Edvards Grīgs. Līdzās ziemeļzemēm – Latvijas dabas skati Pētera Vaska Mazajā vasaras mūzikā - gleznainā Abava 1985. gada saulainajā vasarā, plaša panorāma, un Vasks pirmoreiz raksta vijolei un klavierēm...
Latviešu vijolnieces Baibas Skrides dabisko muzicēšanu un aizrautību pamanījuši un novērtējuši klausītāji, ievērojami orķestri un pazīstami diriģenti visā pasaulē. Svaigs skatījums, muzicētprieks un nesamākslota brīvība raksturo talantīgās vijolnieces spēli, kas itin bieži izskan kopā ar orķestriem Berlīnē, Bostonā, Parīzē, Bavārijā, arī Londonā, Zviedrijā, Sidnejā, Nīderlandē un citviet. Baiba Skride sadarbojusies ar pasaules izcilākajiem diriģentiem, kuru vidū jāmin Andris Nelsons, Kristofs Ešenbahs, Pāvo un Nēme Jervi, Vasilijs Petrenko, Sakari Oramo, Juka Peka Saraste, Jons Stūrgordss un vēl citi meistari.