Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Vides jomā jāsabalansē biznesa un sabiedrības intereses

Sekmīgai vides politikas īstenošanai svarīga ir efektīva uzraudzība un saprotama komunikācija ar sabiedrību, sarunā ar Guntaru Gūti norāda Valsts vides dienesta (VVD) ģenerāldirektore Elita Baklāne-Ansberga.

Top komentāri

Jānis
J
Jautājums tik viens - kad Valsts vides dienests sāks strādāt brīvi un netraucēti? Kad ar Likumu VVD tiks atrauts nost no Vides ministrijas, kad šis dienest kļūs neatkarīgs varas institūts? Otrs jautājums, kad VVD vadītāja beigs runāt par niekiem, to starp, komunikācijas uzlabošanu ar sabiedrību? Sabiedrība gribētu sagaidīt, lai VVD novērstu atkritumu ievešanu Latvijā no citām valstīm, lai Latviju rietumvalstis nepārvērstu par savu atkritumu poligonu. Sabiedrība gribētu sagaidīt, lai VVD inspektori nebūtu korumpēti, lai viņi darītu savu darbu visā Latvijā, arī lauku teritorijās, kurās zem atmežošanas projektiem, tiek veidoti grants karjeri, atkritumu izgāztuves, iznīcināta daba visu acu priekšā. Uz šodienu, VVD ir fikcija, un ar komunicēšanu vien tālu netiksim, priekšniec!
Bobs
B
Jaunupa ilggadējās dzīvesbiedres PR kampaņa. Varam tikai nojaust, cik godīgu konkursu Pūce sava priekšnieka dāmai rīkoja.
Venera
V
Poze karteja tuksdirseja. Kapec saja raksta netiek pirmaja teikuma uzradita sis tuksdirsejas menesalga? Si tuksdirseja butu parupejusies, lai vide tiek sakartota kaut vai Rigas centra. Ka vispar tas ir iespejams, ka Rigas centra kanalos mitinas bebri, zurkas, kuri apdraud cilveku veselibu, drosibu, kuri iznicina Rigas parkus? Bebri ir jaiznicina vai jaekuve uz vietam kuras vini var dzivot savu dabisko dzivi, bet Rigas centra viniem nav vietas. Rigas parki izskatas briesmigi, koki ir apdzelzoti, kam nebutu ta jabut, bet viena prokremliska idiot Usakova iegribu del tas tiek darits.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas