4. jūnijs piemērots vēlo burkānu, biešu un kāļu sēšanai. Tie izaugs vasaras otrajā pusē un būs mīksti, sulīgi, bez izteiktām šķiedrām. Ja pirmā redīsu raža jau apēsta, var sēt arī tos, tikai jārēķinās, ka redīsi būs mazliet sīkstāki un ar mazāku sīvumiņu, ja sēsiet zem klajas debess. Taču šajā dienā sētos sakņaugus neapdraudēs kaitēkļi, kā tas mēdz būt ar agrajiem sējumiem.
Lapu dārzeņu kopšana
1. jūnijā var iesēt kāpostus, tie būs pārstādāmi jūlijā, bet nobriedīs septembra otrajā pusē. Taču šajās dienās līdz 6. jūnijam labi rūgs augu virca. Nezāles vienkārši liek mucā, pārlej ar ūdeni un raudzē. Kad laksti izšķīduši (aptuveni pēc divām nedēļām), izmaisa masu un atšķaida uz pusi vai 2/3 ar ūdeni, laista augus - darbojas kā labs mēslojums.
Augļu stādu un koku kopšana
Līdz pat Jāņiem var stādīt tomātus, papriku, labākās dienas 2. un 3. jūnijs. Var vēl stādīt gurķus un ķirbjus, kabačus - tie pagūs izaugt.
Ziedu un dekoratīvo augu kopšana
6. jūnijā stādiet ziedkāpostus un pārlūkojiet puķu dobes, kam vajag apgriezt jau noziedējušos lakstus, kur vārgāku stādu aizstāt ar jaunu. Var stādīt rozes, tās labi ieaugs un necietīs no kaitēkļiem. Karstā dienā rozes dēstiet tad, kad saule tā nededzina.