Rīgā +2 °C
Piektdiena, 19. aprīlis
Vēsma, Fanija

Porziņģim daudzpusīgs sniegums Mavericks pirmajā pārbaudes mačā

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis trešdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) pirmssezonas pirmajā pārbaudes spēlē laukumā bija tikai pirmajā puslaikā, demonstrējot daudzpusīgu sniegumu.

Porziņģa pārstāvētā Dalasas "Mavericks" mājās ar rezultātu 111:101 (22:31, 39:25, 31:18, 19:27) uzvarēja Jūtas "Jazz".

Porziņģis spēlēja 16 minūtes un astoņas sekundes, kuru laikā guva septiņus punktus - viņš realizēja vienu no diviem divpunktu metieniem, vienu no četriem tālmetieniem un abus divus soda metienus. Tāpat liepājnieks izcīnīja četras atlēkušās bumbas, trīsreiz rezultatīvi piespēlēja, bloķēja divus metienus, pieļāva divas kļūdas un iekrāja pozitīvu +/- rādītāju (+1).

Nedaudz mazāk spēlēja Luka Dončičs, kurš guva 19 punktus, izcīnīja sešas bumbas zem groziem un atdeva piecas rezultatīvas piespēles. Slovēņu basketbolists bija rezultatīvākais "Mavericks" rindās.

"Jazz" vienībā 13 punktus guva Džereds Batlers, bet 12 punkti un astoņas atlēkušās bumbas bija Roisam O' Nīlam.

"Mavericks" pārbaudes spēlēs tiksies arī ar Losandželosas "Clippers", Šarlotas "Hornets" un Milvoki "Bucks" komandām.

Regulārais čempionāts sāksies 19.oktobrī.