Piektdiena, 17. maijs
Umberts, Herberts, Dailis

Nikars telpu futbolisti septīto reizi pēc kārtas kļūst par Latvijas čempioniem

Septīto Latvijas čempionu titulu pēc kārtas ceturtdien izcīnīja Nikars telpu futbola komanda, kas sērijas ceturtajā mačā Rīgā ar 5:3 (2:2) uzvarēja Raba vienību un sērijā līdz trim uzvarām triumfēja ar 3-1.

Spēles ievadā Nikars izvirzījās vadībā ar 1:0, tomēr vēlāk vadību ar 2:1 pārņēma Raba. Līdz pirmā puslaika beigām Nikars gan panāca neizšķirtu 2:2.

Otrajā puslaikā ilgu laiku nevienai no komandām vārtus gūt neizdevās, bet tad Nikars īsā laikā guva divus vārtus pēc kārtas un panāca 4:2 savā labā. Raba riskēja un laukumā sūtīja papildu spēlētāju, taču vārtus neguva, bet Nikars vienā no pretuzbrukumiem panāca 5:2 savā labā. Pašā izskaņā Raba vienus vārtus atguva, tomēr tas kopējo iznākumu vairs neietekmēja.

Jau vēstīts, ka pirmajā finālsērijas mačā Nikars bija pārāki ar rezultātu 9:0, otrajā cīņā Raba atspēlējās ar 4:3, bet trešajā mačā ar 10:2 atkal uzvarēja Nikars.

Kā zināms, nesen Raba ieguva Latvijas kausu, finālmačā ar 6:5 uzvarot savus principiālos konkurentus Nikars.

Tieši Raba futzālisti uzvarēja Latvijas čempionāta regulārajā turnīrā, bet Nikars klubs pirms finālsērijas vairakkārt uzsvēra, ka nav izšķirošās sērijas favorīts.

Čempionāta pusfināla sērijās abi finālisti pārspēja New Project un LSPA/Sportima komandas, kas aizvada savu pirmo sezonu valsts spēcīgākajā līgā.

Nikars un Raba komandas par valsts čempionu titulu spēkojās trešo gadu pēc kārtas. Iepriekšējās sezonās "Nikars" panākumu izcīnīja maksimāli garā - piecu spēļu - sērijā. Savukārt šīs sezonas divās savstarpējās tikšanās reizēs Latvijas čempionāta regulārā turnīra ietvaros Raba un Nikars uzvaras dalīja uz pusēm.