Šajā versijā Google ir pilnībā integrējis Street View, kas ļauj ar datora klaviatūras bultām līgani pārvietoties pilsētas ielās, iet kā braucot ar automašīnu. Skats liek domāt, ka sistēma tagad apvieno informāciju gan ar uzņemtajiem attēliem, gan 3D modeļiem, papildus ņemot vērā pat zemes reljefa informāciju! Pārvietoties ir ērtāk, nekā Google Maps Interneta kartes versijā, taču līganā gaita bez pieturpunktiem dažkārt izkropļo attēlus, piemērojot tos 3D objektiem. Pārvietojoties pa Londonas ielām pat sētas nereti jau ir izveidotas kā 3D objekti ar savu fotofaktūru. Rīgā pilnvērtīgs Street View vēl nav pieejams, taču Earth programma ļauj ceļot pa ielām, kombinējot satelītskata attēlus un Rīgā jau pieejamos 3D objektus, kas nu jau izveidoti krietni kuplākā skaitā, nekā pērn. Šādā veidā turpinot, Google Earth pēc vairākiem gadiem var izdoties izveidot precīzu mūsu zemeslodes 3D kopiju. Iedomājieties to datu apjomu!
Vērojot pilsētskatus no putna lidojuma vai izvēloties skatupunktu mājas jumta augstumā, pilsētas panorāmā tagad ir izveidoti arī koki. Efektīvi izskatās, piemēram, Ņujorkas Centrālais parks.
Kā viena no jaunajām Earth 6 versijas iespējām jāpiemin vēsturiskā skata funkcija. Ekrāna stūrī parādās neliela laika josla, kurā iezīmēti gadi, kuros veikti visi pieejami konkrētās vietas satelītuzņēmumi. Pārvietojoties šajā joslā, iespējams, piemēram apskatīt, kā izskatījās Ķīpsala, kad vēl nebija uzbūvēts Saules Akmens vai, piemēram, Mārupes un Jaunmārupes pļavas ar pakāpenisku apbūvi.
Google Earth programma ir lejupielādējama par brīvu. Pilvērtīgai lietošanai ir ieteicams ātrs interneta pieslēgums un jaudīgs dators ar iespējami lielāku operatīvās atmiņas daudzumu, jo lejupielādējamais attēlu apjoms ir visai apjomīgs un reālā laika 3D telpas veidošana prasa jaudu un atmiņu.