Viņš vērtēja, ka ar cenu īstermiņā varētu sasniegt ļoti labus rezultātus, taču rezultāti apliecina, ka uzņēmums var strādāt ilgtermiņā.
Kā jomas, kurās tiek veikti uzlabojumi, Skulte minēja apkalpošanu un norēķinus, savukārt kā piemēru papildu pakalpojumiem nosauca energorisku apdrošināšanu, kas esot unikāls pakalpojums. Tālāk ir iespējas piedāvāt konsultācijas par energoefektivitāti, ko Skulte novērtēja kā plašu lauciņu.
Par Latvenergo priekšrocību Skulte uzskata arī kopējo rēķinu, kurā ietverta maksa par visiem pakalpojumiem, arī sadali, kā arī norēķinu iespējas caur elektroniskajām platformām. Viņš gan atzina, ka daļai klientu šādas lietas ir svarīgākas, citiem - mazāk svarīgas.
Skulte informēja, ka patlaban Lietuvā un Igaunijā ar pārdošanu un klientu apkalpošanu nodarbojas vairāki darbinieki. Gatavojoties aktīvākai tirgu atvēršanai, šī gada laikā organizāciju plānots attīstīt un pieņemt darbā jaunus darbiniekus.
Latvenergo pārstāvis atzīmēja, ka pēdējā laikā ir izdevies noslēgt virkni Baltijas līgumu, proti, ar klientiem, kas darbojas vairākās Baltijas valstīs. Piemēram, ar tirdzniecības centra Spice īpašniekiem jau ilgstoši bijusi sadarbība Igaunijā, un tagad panākta vienošanās arī ar saistīto uzņēmumu Lietuvā. Arī dažādi ražošanas uzņēmumi skatās Baltijas līmenī.
Jau ziņots, ka Latvenergo pagājušajā gadā Baltijas valstīs pārdeva gandrīz deviņas teravatstundas elektroenerģijas, kas ir par 17% vairāk nekā 2010.gadā. Uzņēmums, pēc tā aprēķiniem, pērn ieguvis 35% Baltijas tirgus. Kā iepriekš atzīmēja Skulte, tas ir līdz šim nebijis fakts.