Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +11 °C
Skaidrs
Sestdiena, 24. septembris
Agris, Agrita

Latvenergo

Latvenergo koncerna ieņēmumi pirmajā pusgadā pieauga par 66,2%

AS Latvenergo koncerns šogad pirmajā pusgadā strādāja ar 744,582 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 66,2% vairāk nekā pērn attiecīgajā periodā, savukārt grupas peļņa pieauga 2,5 reizes - līdz 141,905 miljoniem eiro, liecina Latvenergo sniegtā informācija biržai Nasdaq Riga.

Enerģētikas hakatonā strādās pie jaunu rīku radīšanas

No 5. līdz 9. septembrim AS Latvenergo un biedrība Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris rīko Enerģētikas hakatonu, kura laikā ikvienam interesantam būs iespēja iesaistīties jaunu rīku radīšanā un pretendēt uz 5000 eiro naudas balvu.

Aicina uzmanīties no viltus reklāmām Latvenergo vārdā

Iedzīvotāji aicināti uzmanīties no krāpnieciskām reklāmām, kurās, izmantojot AS "Latvenergo" logo un valsts amatpersonu vārdus, cenšas izvilināt personu datus, lai sazinātos un izkrāptu naudu, aģentūrai LETA pavēstīja "Latvenergo" pārstāvji.

Latvenergo: Pēc desinhronizācijas ar BRELL tīklu, lai stabilizētu elektroenerģijas sistēmu varētu izmantot kodolstacijas

Baltijas reģions pēc desinhronizācijas ar Krievijas un Baltkrievijas elektroapgādes loku BRELL un pievienošanās Centrāleiropas tīklam būs vienīgais pasaulē ar tik daudz līdzstrāvas savienojumiem, tāpēc sistēmas stabilizēšanai nākotnē varētu izmantot arī kodolstacijas, šodien konferencē "Nukleārā enerģija Latvijā" stāstīja AS "Latvenergo" Izpētes un attīstības direktors Māris Balodis.

Latvenergo iecerējusi nosegt Latvijas elektroenerģijas deficītu

AS Latvenergo, attīstot vēja parkus un citus enerģijas ražošanas veidus, plāno sasniegt 2,5-3 teravatstundu (TWh) enerģijas izstrādi, kas pilnībā nosegs pašreizējo Latvija elektroenerģijas deficītu, intervijā aģentūrai LETA stāstīja Latvenergo valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Čakste.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide