Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Fiskālā politika

Valsts prezidents: Eiro ir līdzeklis konkurētspējas celšanai

"Esmu jau iepriekš uzsvēris, ka šis lēmums nav nedz pašmērķis, nedz risinājums kādām sen ielaistām problēmām. Mums būs daudz un mērķtiecīgi jāstrādā, un eiro šeit ir tikai līdzeklis, lai mūsu uzņēmēji kļūtu vēl konkurētspējīgāki," uzskata Valsts prezidents Andris Bērziņš. "Būtiskākais, kas Latvijai ir jāpanāk: mūsu cilvēku dzīves līmeņa paaugstināšana, lai to izjustu katrs, nevis tikai daļa no sabiedrības, kā tas bijis līdz šim," skaidro A.

SVF slavē Latvijas ekonomikas izaugsmi un fiskālo politiku

Latvijas ekonomika turpina pārliecinoši atveseļoties, un valdības veiktā pirmstermiņa aizdevuma atmaksa apliecina, ka valstij ir izdevies atjaunot ticību tās ekonomikai un valdības politikai, Starptautiskā Valūtas fonda (SVF) jaunākajā ziņojumā norādījusi fonda direktoru padome.

FM: Labāku situāciju jūlijā nodrošināja ES fondu aizturēto maksājumu saņemšana un ienākumi no dividendēm

Šā gada jūlijā labu fiskālo situāciju noteica augstāki ārvalstu finanšu palīdzības ieņēmumi un lielāks nenodokļu ieņēmumu apjoms, kā arī laba ekonomiskā situācija valstī joprojām sekmēja nodokļu ieņēmumu pieaugumu. Līdz ar to šā gada pirmajos septiņos mēnešos valsts konsolidētā budžeta izpildē saglabājās pozitīvas tendences, liecina Finanšu ministrijas sniegtā informācija.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide