Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +23 °C
Skaidrs
Svētdiena, 26. maijs
Varis, Eduards, Edvards, Edvarts

Jumprava

VIDEO: Jumpravas mūziķis Grāvers nāk klajā ar dziesmu Goda lieta

Leģendārais latviešu mūziķis, viens no grupas Jumprava dibinātājiem, Aigars Grāvers nācis klajā ar jaunu dziesmu Goda lieta, kurai tapis arī videoklips. Dziesmā izskan mūsu laikam aktuālās pārdomas, un tā ir kā aicinājums Latvijas iedzīvotājiem nestāvēt malā, bet aizdomāties un dalīties ar to savos sociālo tīklu profilos, paužot savas pārdomas un nostāju.

Jauniešus aicina uz topošās spēlfilmas Jumprava. Lielais notikums kinoprovēm

Septembrī tiks uzsākta spēlfilmas Jumprava. Lielais notikums filmēšana, kuras pamatā ir stāsts par grupas Jumprava izveidošanos un attīstību laika posmā no 1984. līdz 1991. gadam, kad rokgrupa ar savām dziesmām un stilu veicināja Trešo atmodu un iedvesmoja jaunus cilvēkus uz lieliem sapņiem pāri "dzelzs priekškaram". Spēlfilmas tapšanai tiek meklēti gan grupas mūziķu atveidotāji, gan masu skatu dalībnieki, informēja filmas veidotāji.

Festivālā Summer Sound uzstāsies grupa Jumprava

Šogad desmitajā festivālā Summer Sound Liepājā uzstāsies arī leģendārā grupa Jumprava, kura pagājušajā gadā svinēja savu 35 gadu pastāvēšanas jubileju, informēja festivāla rīkotāji.

FOTO: Izpārdotā Arēnā Rīga aizvadīts grupas Jumprava koncerts

Vairāk nekā deviņi tūkstoši apmeklētāju bija ieradušies uz grupas Jumprava koncertu Arēnā Rīga. Pārpildītajā skatītāju zālē valdīja īpaša, tikai grupai Jumprava raksturīga atmosfēra - fani un atbalstītāji lieliski pavadīja laiku, dziedot līdzi gan iemīļotajām, gan arī jaunajām grupas dziesmām. Pirmo reizi Latvijā skatītājiem tika izsniegtas īpašas gaismiņu aproces, kuras “atdzīvojās” grupas priekšnesumu laikā, radot neviltotu apmeklētāju sajūsmu un lielisku atmosfēru. Koncerta kulminācijā ar stāvovācijām tika sagaidītas dziesmas Ziemeļmeita, Peldētājs un citas. Teju trīs stundas garā koncerta emocijās, skatītāji nesteidzās pamest arēnu un ar nerimstošiem aplausiem ataicināja grupas puišus atpakaļ uz skatuves, lai vēlreiz vienotos kopīgā dziesmā Ziemeļmeita.

Ozols izdod grupas Jumprava dziesmu Peldētājs jaunā skanējumā

6. jūlijā Siguldas pilsdrupās norisinājās Ozola jubilejas koncerts, kur uz skatuves kāpa daudzi viesmākslinieki, to skaitā arī grupa Jumprava, kura kopā ar Ozolu jaunā skanējumā izpildīja dziesmu Peldētājs. Tagad, grupas Jumprava jubilejas koncerta norises dienā, tā tiek laista klajā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide