Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā -5 °C
Apmācies
Otrdiena, 6. decembris
Niklāvs, Niks, Nikolajs, Nikola

Kara muzejs

Top dokumentālā īsfilma par Nāves salu

Lai pievērstu uzmanību Nāves salas nozīmei Latvijas vēsturē un aicinātu ikvienu Latvijas iedzīvotāju doties šo salu iepazīt pašam, Ķekavas novada pašvaldība realizē projektu Izgaismo Nāves salu.

Latvijas Kara muzeja direktora amatam izraudzīta Kristīne Skrīvere

Aizsardzības ministrija Latvijas Kara muzeja direktores amatam atklātā konkursā izraudzījusies līdzšinējo Cēsu Vēstures un mākslas muzeja vadītāju, Latvijas Muzeju biedrības valdes locekli Kristīni Skrīveri, informēja Aizsardzības ministrijas Preses nodaļa.

Atklās Latvijā lielāko Neatkarības karam veltīto ekspozīciju

"Tikai tām tautām tiesības uz savu valsti, kas grib un spēj to aizstāvēt. Un Latvija to gribēja un izdarīja," 1920. gada 11. novembrī - Rīgas atbrīvošanas pirmajā gadadienā - ziņoja Latvijas vēstnesis. Nu simts gadus vēlāk Latvijas Kara muzejā tiks atklāts līdz šim vērienīgākais muzeja simtgades projekts - ekspozīcija Latvijas valsts izveidošana un Neatkarības karš. 1918–1920, portālu Diena.lv informēja muzejā.

Kara muzeja karš

Latvijas Kara muzeja darbinieki sacēlušies pret direktori. Pamatiemesls - pretēja nostāja jautājumā par sadarbību ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem.

Raidījums: Antifašisti pastaigājas pa kara muzeju un apspriež NATO

Drošības policijas priekšnieks Mežviets pirms nedēļas paziņoja, ka Krievija antifašistiem 16.marta pasākumu rīkošanai pārskaitījusi 25 000 eiro. Bija iecereta plaša konference, tomēr to sarīkot neizdevās. Tā vietā Tatjana Ždanoka un tā saucamie antifašisti sanāca Kara muzejā un uz pasēdēšanu Ždanokas partijas birojā. Viens otru pārliecināja, ka Latvijā atdzimst fašisms un ka to pierādot muzeja eksponāti, vēsta TV3 raidījums Nekā Personīga.

Rubika partija grib revidēt Kara muzeja ekspozīciju

Latvijas Sociālistiskā partija (LSP) pieprasījusi Latvijas Kara muzejam aizvākt no ekspozīcijas 1998.gadā sociālistu rīkota mītiņa fotogrāfiju parakstu un atvainoties par "informācijas melīgo saturu", pretējā gadījumā draudot ar tiesu darbiem, raksta Latvijas Avīze.Ar 10.janvāri datēto vēstuli parakstījis LSP priekšsēdētājs un Eiropas Parlamenta deputāts Alfrēds Rubiks.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide