Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Kirgizstāna

Kirgizstānas neuzvaramās tradīcijas

Pēc sadursmēm, kurās gāja bojā viens un cieta vairāki desmiti cilvēku, Kirgizstānas bijušais prezidents Almazbeks Atambajevs tomēr padevies varasiestādēm un šobrīd apsūdzēts valsts apvērsuma gatavošanā, slepkavībā un vēl virknē citu likumpārkāpumu. Viņš nebūt nav pirmais šīs valsts eksprezidents šādā situācijā.

Isikula deja vu

Sniegotas virsotnes, jurtas un tālēs izgaistoši ganāmpulki ir visas Centrālāzijas vizītkarte, toties Isikuls norāda nepārprotami – esam Kirgizstānā, reģionā, kur Tjanšana kalni izauklējuši otru vislielāko augstkalnu ezeru pasaulē. Dzīve ap to vijas kārtu kārtām – zeltītu saulrietu, balti krāsotu papeļu un kolorītu paradoksu pilna.

ĀM: Starp Latviju un Kirgizstānu pastāv plašākas sadarbības iespējas

Starp Latviju un Kirgizstānu pastāv plašākas sadarbības iespējas ekonomikā, izglītībā, tiesiskuma veicināšanā un korupcijas apkarošanā, tiekoties ar Kirgizstānas ārlietu ministru Erlanu Abdildajevu sacīja Latvijas Ārlietu ministrijas (ĀM) valsts sekretārs Andrejs Pildegovičs.

Atkāpusies Kirgizstānas valdība

Kirgizstānā pēc Sociāldemokrātu partijas lēmuma pamest valdošo koalīciju trešdien atkāpusies valsts valdība, paziņojis prezidenta birojs.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide