Laika ziņas
Šodien
Migla

Kolka

Dundagā vairāki simti protestē pret domes darbu

Ceturtdien pie Dundagas novada domes ap 350 cilvēku protestē pret domes vadības stilu, prasot atjaunot amatā Kolkas pagasta pārvaldes vadītāju Aldi Pinkenu vai atkāpties no amata, novēroja aģentūra LETA. Par Dundagā briestošo dumpi ceturtdien vēsta arī laikraksts Diena.

Kolkā nolijusi vairāk nekā puse no mēneša normas

Aizvadītajā diennaktī visvairāk lijis Kurzemē, bet Kolkā nolijusi vairāk nekā puse no mēneša normas, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.

Cilvēkus aicina neaiztikt pludmalē sastaptos roņus un ziņot speciālistiem

Rīgas Zooloģiskajā dārzā nonākuši pirmie pludmalēs atrastie roņu mazuļi, kuriem bijusi nepieciešama palīdzība, aģentūru LETA informēja Zooloģiskajā dārzā, informējot, ka cilvēkiem pašiem nevajadzētu censties aiztikt roņus, bet gan sazināties ar speciālistiem. 

Glābējs atklātā jūrā nopeld 38 kilometrus no Kolkas līdz Roņu salai

Jūrmalas pludmales glābējs Gustavs Zālītis trešdien nopeldējis 38 kilometrus atklātā jūrā no Kolkas raga līdz Roņu salai, aģentūrai LETA pastāstīja Latvijas Pludmales glābēju asociācijas pārstāvis Pēteris Pētersons.Pašlaik 22 gadus vecais jūrmalnieks distanci pieveicis 12 stundās un 45 minūtēs, tērpies triatlona hidrotērpā.

Laivu iznomātāja: Kolkas raga traģēdija bija avantūras iznākums ar nepiemērotām laivām nelabvēlīgos laika apstākļos

Negadījums 23.jūnijā, kad jūrā pie Kolkas raga, apgāžoties divām laivām, bojā gāja divi atpūtnieki, bija traģisks avantūras iznākums, jo cilvēki bija devušies jūrā par spīti absolūti nelabvēlīgiem laika apstākļiem, turklāt ar nepiemērotām laivām - upes smailītēm, aģentūrai LETA norādīja IK Jūras laivu kompānija īpašniece Mirta Jansone, piebilstot, ka viņas ģimenes uzņēmums SIA Jūras laivas, kas piedāvā jūras laivu nomu, ar šo negadījumu nekādā veidā nav saistīts.

Apgāžoties laivām gan jūrā, gan ezerā bojā gājuši kopumā trīs cilvēki

Sestdien, 23. jūnijā, pie Kolkas raga, apgāžoties diviem kaijakiem, bojā gājuši divi cilvēki. No tiem viens bijis Serbijas pilsonis, bet otrs, iespējams, mūsu valsts iedzīvotājs, informēja Jūras spēku flotiles Krasta apsardzes dienesta sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Ulbina. Divus neveiksmīgos laivotājus izdevies izglābt.

4.diena – bez sakariem

Tiem, kas seko līdzi Ulda Pāvula skrējienam, vakar un šodien bija jāpiedzīvo vilšanās – Uldis nav publicējis 4.dienas iespaidus un arī tvītošana otrdien visas dienas garumā bija apklususi.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide