Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Latvijas Kultūras akadēmija

Latvijas Kultūras akadēmija aicina uz aktiermeistarības un režijas mākslas teorijas kursiem

Latvijas Kultūras akadēmija (LKA) 2021. gada rudenī aicina skatuves mākslas kolektīvu vadītājus un dalībniekus, kā arī skolēnu interešu izglītības jomā strādājošos uz kursiem Ceļvedis darbības teātrī (vadītāja Anna Eižvertiņa) un Aktiermeistarība: etīdes un vingrinājumi (vadītāja Anita Sproģe). Kursi tiek organizēts profesionālās pilnveides izglītības programmas Režija un aktiermeistarība skatuves mākslas kolektīvu vadītājiem ietvaros.

Ikgadējais LKA kultūras, mūzikas un maģijas festivāls Valpurģi norisināsies virtuālā formātā

Piektdien, 30. aprīlī, plkst. 16.00 Latvijas Kultūras akadēmijas Facebook un Cita Skatu Punkta Twitch platformās virtuālā formātā atgriežas ikgadējais kultūras, mūzikas un maģijas festivāls Valpurģi. Valpurģu nakts rīkotāji – LKA studējošo pašpārvalde Cits Skatu Punkts – pieņemot jaunus izaicinājumus, šogad ir pievērsušies Valpurģu izzināšanai, piedāvājot tematiskas lekcijas, improvizācijas etīdes un muzikālus priekšnesumus.

Latvijas Kultūras akadēmijas diplomdarba izrāde Blanša. Baltais mežs piedalās starptautiskā festivālā Maskavā

Maskavā no 13. līdz 30. aprīlim notiek starptautiskais studentu izrāžu festivāls Tava iespēja (Твой шанс), kura programmā iekļauta arī Latvijas Kultūras akadēmijas (LKA) Dramatiskā teātra aktiera mākslas 4. kursa diplomdarba izrāde Blanša. Baltais mežs Mihaila Gruzdova režijā. Izrādes ierakstu būs iespējams noskatīties 27. aprīlī no plkst. 0.15 starptautisko izrāžu skates ietvaros.

Aicina atbalstīt septiņas jauno kino studentu īsfilmas

Lai arī studijas Latvijas Kultūras akadēmijas (LKA) Nacionālajā Filmu skolā sākušās tikai pirms sešiem mēnešiem, bakalaura studiju programmas Audiovizuālā māksla studenti jau sākuši darbu pie septiņām jaunām īsmetrāžas spēlfilmām, pievēršoties žanru daudzveidībai un to izpausmēm kino. Atbalstot jaunu filmu tapšanu un sešpadsmit jaunos kino profesionāļus, kino draugi un entuziasti tiek aicināti atbalstīt filmu veidošanas procesu, līdz 24. aprīlim ziedojot projektam Septiņas žanru īsfilmas LKA kolektīvajā ieguldījumu platformā Projektu banka.

Skolēnu brīvlaikā vairāk nekā 30 tiešsaistes lekcijās un nodarbībās varēs iepazīt Kultūras akadēmijas studiju programmas

Skolēnu brīvlaikā, no 15. līdz 19. martam, Latvijas Kultūras akadēmija (LKA) piedāvā iespēju 10.–12.klašu skolēniem piedalīties pasākumā Studenta kurpēs, aicinot apmeklēt vairāk nekā 30 tiešsaistes lekcijas un nodarbības lielā daļā LKA piedāvātajās bakalaura studiju programmās un apakšprogrammās. Vietu skaits lekciju apmeklējumam ir ierobežots, tāpēc skolēni tiek aicināti pieteikties savlaicīgi un ne vairāk kā uz piecām lekcijām., informēja LKA pārstāvji.

Latvijas Kultūras akadēmija aicina skolēnus uz tiešsaistes sarunām par bakalaura studijām

No marta līdz jūnijam Latvijas Kultūras akadēmija (LKA) aicinās skolēnus uz tiešsaistes sarunām ar LKA bakalaura programmu un apakšprogrammu vadītājiem. Sarunu ciklu 3.martā plkst. 15 atklās LKA prorektora mākslinieciskās jaunrades darbā un režisora Elmāra Seņkova saruna Būt uz skatuves vai aiz skatuves: aktiermāksla vai režija? ar apakšprogrammas Dramatiskā teātra aktiera mākslas aktiermākslas pasniedzēju Kārli Krūmiņu un Dramatiskā teātra režijas māksla režijas pasniedzēju Māru Ķimeli.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide