Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

LTRK: Lai veicinātu eksportu, Latvijas tēlam jābūt vienotākam

Ja Latvijas tēls būtu vienotāks, tas daudz labāk palīdzētu uzņēmējiem eksporta tirgos, piemēram, uzrunājot klientus, ceturtdien pēc Latvijas Nacionālajā bibliotēkā notikušā Krišjāņa Valdemāra foruma par Latvijas eksporta attīstību sacīja Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) prezidents Aigars Rostovskis.

Lai Latvijā pulcējas talanti

Ja mēs radīsim apstākļus, lai Latvijā pulcētos talanti, šie talantīgie cilvēki veidos gudrus uzņēmumus un arī valsts pārvalde būs gudrāka – intervijā Romānam Meļņikam pauž uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) prezidents Aigars Rostovskis.

LTRK: Izglītības nozarē būtiski nodrošināt Latvijas konkurētspēju ar citām valstīm

Izglītības nozarē ļoti būtiski nodrošināt Latvijas konkurētspēju ar citām valstīm, aģentūrai LETA otrdien pēc Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Zināšanu ekonomikas padomes atvērtās sēdes, kurā piedalījās astoņu partiju izglītības un zinātnes ministra amata kandidāti, sacīja LTRK prezidents Aigars Rostovskis.

Nevis burkšķēt, ka slikti, bet cīnīties

Par to, kā uzņēmēji nodrošina savu interešu pārstāvniecību politisko lēmumu pieņemšanā, ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) valdes priekšsēdētāju Jāni Endziņu sarunājas Romāns Meļņiks.

LTRK invalīdu apvienības un ministrijas aicinās uz sarunu par darbaspēka integrāciju

Latvijas lielākā uzņēmēju organizācijas Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) aicinās lielākās invalīdus pārstāvošās organizācijas, kā arī atbildīgās ministrijas uz tikšanos, lai risinātu jautājumu par cilvēku ar īpašām vajadzībām integrāciju darba tirgū. Lai arī biedrība vienmēr atbalstījusi cilvēku ar īpašām vajadzībām iekļaušanu darba tirgū, nepieciešams meklēt stimulus, kas palīdzētu gan šiem iedzīvotājiem, gan uzņēmējiem "satikties" un strādāt kopā, portālu Diena.lv informēja LTRK pārstāvji.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide