Rīgā +20 °C
Ceturtdiena, 2. maijs
Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

Matīss Karro

Aizvadītajā sestdienā _Arēnā Rīga norisinājās Arenacross Baltic Cup_ motokrosa sacensību otrais posms. Vietas uz goda pjedestāla šoreiz sadalīja Latvijas un Lietuvas sportisti, ziņo organizatori.

Karro vēl nav skaidrības par dalību pasaules motokrosa čempionātā nākamsezon

Latvijas labākais motokrosa braucējs Matīss Karro atgriezies MVR-D Honda komandā, kuras sastāvā nākamajā sezonā startēs Anglijas čempionātā MX2 klasē, bet saistībā ar viņa braukšanu pasaules meistarsacīkstēs pagaidām skaidrības nav, informē sportista pārstāvis Mārtiņš Jankovskis.Šī bija Karro veiksmīgākā sezona karjerā, jo latviešu braucējs pasaules čempionātā prestižākās MXGP klases kopvērtējumā izcīnīja augsto 13.

Karro pirmo reizi karjerā iegūst Anglijas motokrosa čempiona titulu

Latvijas motobraucējs Matīss Karro svētdien pirmoreiz karjerā izcīnīja pirmo vietu Anglijas motokrosa čempionātā, sezonas gaitā esot labākais MX2 klasē.Uz pēdējo posmu Karro devās ar 39 punktu pārsvaru pār otrās vietas ieguvēju. Kvalifikācijā latvietis ierindojās pirmajā vietā, bet trīs braucienu summā Karro izcīnīja trešo vietu, ar ko bija pietiekoši, lai kļūtu par čempionu.

Iegūst mānīgi augstu vietu

Pēdējos trīs gadus motokrosa braucēja Matīsa Karro mērķis pasaules čempionāta prestižajā MXGP klasē nemainīgi bijis viens - cīnīties par iekļūšanu labāko desmit pulkā. Vispirms atsevišķos posmos, bet pēc tam - arī kopvērtējumā. Svētdien Brazīlijā beidzās 2014. gada sezona. Matīss otro reizi pēc kārtas posmā ieguva 10.

Karro pārliecinoši uzvar Latvijas motokrosa čempionāta atklāšanā

Matīss Karro svētdien pārliecinoši uzvarēja Aizputē notikušajā Latvijas čempionāta motokrosā pirmajā posmā.Karro, kurš pārstāvēja "MX Moduls" komandu, uzvarēja abos MX1 klases braucienos, aiz sevis atstājot komandas biedru Dāvi Ivanovu un "Motosports RT" vienības braucēju Augustu Justu, kurš šosezon, līdzīgi kā Karro, arī piedalās pasaules čempionātā, startējot prestižākajā MXGP klasē.