Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Mūzikas nams Daile

Diezgan vareni strādājam. Nav pamata nobīties. Saruna ar Mūzikas nama Daile vadītāju Andu Zadovsku

Aplama un kaitinoša ir tendence uztvert kultūras nozari un tās darbiniekus par liekēžiem un nabadziņiem. Mēs neesam nekādi nabadziņi. Mēs esam uzņēmums, kas, strādādams jau divpadsmit gadu, samaksā valstij nodokļos vidēji 20 tūkstošus eiro mēnesī, saka SIA Mūzikas nams Daile un SIA Apvienība Ars nova vadītāja Anda Zadovska. Kultūras nozarē strādājot kopš 2008. gada, viņa ir abu šo uzņēmumu izveidotāja – gan valdes locekle, gan pasākumu producente vienā personā.

Vakars, laba mūzika, sarunas un vīns. Nākamie Dailes mūzikas salona vakaribossa nova ritmos

Tieši pirms gada, 2019. gada janvārī, Mūzikas namā Daile aizsākās jauna tradīcija – tematiski, mazākai auditorijai paredzēti Dailes mūzikas salona vakari. Tie ir akustiskā kamerdžeza koncerti, kuru satura un mūziķu izvēli Dailes saimniece Anda Zadovska uzticējusi džeza pianistam Kristapam Vanadziņam. Nākamajos divos Dailes mūzikas salona vakaros 23. janvārī un 27. februārī valdīs bossa nova ritmi.

Divpadsmit noveles kā atbildes

Jo vairāk lasām, jo vairāk iemīlamies, – par krievu dramaturga Mihaila Durņenkova sarakstītās lugas tekstu saka topošās izrādes Karš vēl nav sācies veidotāji, kuri savu darbu skatītāju vērtējumam nodos šo ceturtdien, 18. oktobrī, plkst. 19 mūzikas namā Daile.

Rīgā uzstāsies britu reperis SCARLXRD

Šā gada 4. jūnijā Mūzikas Namā Daile uzstāsies britu reperis un sociālo tīklu zvaigzne marius Listhops jeb SCARLXRD. Biļetes jau pieejamas Biļešu Serviss kasēs.

Raimonda Paula un Jāņa Petera programma Krāsu balāde. Vārds mūzikā. Pirmajā vietā ir Petera dzeja

Nu vairāki no maniem neskaitāmajiem dzejoļiem ir pārvērtušies. Jaunākie, kuri ar savu muzikālo dziļumu nelaiž vaļā arī pēc diska noklausīšanās vairākas reizes. Nāciet uz mūzikas namu Daile, sagaidīsim pavasari ar dziesmu, bet rudenī Dzejas dienās atkal dzirdēsiet šo priekšnesumu no jauna - ar šādiem vārdiem dzejnieks Jānis Peters aicina uz jauno programmu Krāsu balāde. Vārds mūzikā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide