Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ramzans Kadirovs

Politisks lēmums, kas skars Latvijas un Krievijas attiecības

Vairākkārt uzsverot, ka tas ir politisks lēmums, Saeimas Ārlietu komisija trešdien nevienprātīgi pieņēma aicinājumu Ministru kabinetam noteikt sankcijas kopumā 49 advokāta Sergeja Magņitska lietā iesaistītajām personām. Lēmuma projekts vēl jāskata Saeimā, taču tādējādi Latvija kļūtu par sesto valsti pasaulē, kas pieņēmusi advokāta vārdā simboliski nosauktus tiesību aktus.

Medijs: Kadirova bērni pelna vairāk par Putinu

Divi no Čečenijas prezidenta Ramzana Kadirova 12 bērniem pelna vairāk nekā Krievijas Federācijas prezidents Vladimirs Putins - vismaz tā vēstīts deklarācijas par oficiālajiem amatpersonu ienākumiem, kurus publiskojis Krievijas biznesa ziņu kanāls RBK.

Operācijā Čečenijā nogalināti četri kaujinieki

Drošības spēku operācijā Krievijas Čečenijas reģionā trešdien nogalināti četri kaujinieki, bet vairāki desmiti cilvēku aizturēti, pavēstīja Čečenijas prokremliskais līderis Ramzans Kadirovs.

Kadirovs padomniekus izvēlas realitātes šovā

Šaut ar arbaletu, boksēties un arī pagatavot perfekto šašliku - tas viss jāprot Čečenijas līdera Ramzana Kadirova palīgam, kuru viņš izvēlējies... televīzijas realitātes šovā. Izdevums The Moscow Times vēsta, ka spēcīgākajam no 16 šova Komanda dalībniekiem balvā tiks postenis Kadirova administrācijā, turklāt ar visnotaļ nopietnu amata nosaukumu - stratēģiskās attīstības padomnieks.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide