Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +3 °C
Apmācies
Svētdiena, 29. marts
Agija, Aldonis

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija

Konkurences padomi un Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisiju neapvienos

Iepazīstoties ar Ekonomikas ministrijas (EM) veikto analīzi par vienotas konkurences un regulācijas iestādes izveides iespējām, Ministru kabinets otrdien, 24. septembrī, konceptuāli apstiprināja EM priekšlikumu saglabāt pašreizējo Konkurences padomes (KP) un Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) institucionālo statusu, vienlaikus stiprinot KP finansiālo neatkarību, portālu Diena.lv informēja EM.

Regulators nevar garantēt RS biļešu cenas samazināšanos

Pretēji nesen atsevišķu politiķu paustajam, ka regulatora piesaiste varētu samazināt braukšanas maksu Rīgas satiksmes (RS) sabiedriskajā transportā pat par trešdaļu, Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) padomes loceklis Rolands Irklis ceturtdien intervijā telekanālam LNT norāda - regulators var optimizēt izmaksu daļu, tomēr tas nebūt negarantē, ka samazināsies arī biļešu cena par braucienu.

SPRK: Šī būs otrā apkures sezona, kurā apkures tarifi samazināsies

Šī būs otrā sezona, kurā apkures tarifi pamatā krīt. Jau ir izvērtēti seši apkures tarifi, no kuriem visos ir bijis samazinājums, piektdienas rītā LNT raidījumā 900 sekundes pastāstīja Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas pārstāvis Rolands Irklis.

Rīgā pieaugs maksa par ūdeni

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) padome apstiprinājusi jaunus ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifus SIA Rīgas ūdens, kas paredz tarigu pieaugumu no šī gada 1.jūlija. Pēc uzņēmuma aprēķiniem vidēji vienai mājsaimniecībai mēnesī būs jāmaksā 1,5 eiro vairāk, portālam Diena.lv pavēstīja SPRK Komunikāciju nodaļas vadītāja pienākumu izpildītāja Inese Krūmiņa.

Bijušais Latvijas Pasta un Valsts kases vadītājs Veiss kļuvis par SPRK izpilddirektoru

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) padome izpilddirektora amatā apstiprinājusi Aivaru Veisu, kurš iepriekš strādājis gan valsts, gan privātajā sektorā, ieņemot valdes priekšsēdētāja amatus tādos uzņēmumos kā  SIA Ogres Trikotāža, VAS Latvijas Pasts, AS Parekss apdrošināšanas kompānija, kā arī valsts pārvaldē desmit gadus vadot Valsts kasi, portālam Diena.lv pavēstīja SPRK Komunikāciju nodaļas vadītāja pienākumu izpildītāja Inese Krūmiņa

SPRK aicina ārzemju braucienos īpaši rūpīgi uzpasēt savus mobilos telefonus

Tuvojoties maija svētku brīvdienām, kad daudzi ir ieplānojuši braukt atpūsties uz ārzemēm, Sabiedrisko attiecību regulēšanas komisija (SPRK) aicina Latvijas iedzīvotājus sargāt savus mobilos telefonus, lai izvairītos no to izmantošanas krāpnieciskos nolūkos. Mobilie telefoni tiek zagti ar nolūku pēc tam tos izmantot dažādās krāpniecības shēmās. Iekārots tiek nevis mobilais telefons, bet mobilā telefona SIM karte, ar kuras palīdzību var izkrāpt ievērojamas naudas summas, portālam Diena.lv pavēstīja SPRK Komunikāciju nodaļas vadītāja pienākumu izpildītāja Inese Krūmiņa.

Visilgākais savienojuma gaidīšanas laiks ir zvaniem no LMT uz Tele2

Ilgākais savienošanās laiks starpsavienojumā starp divu operatoru klientiem ir zvanam no Latvijas Mobilā telefona (LMT) uz Tele2 – 6,2 sekundes, seko zvani no Tele2 uz BITE Latvija un BITE Latvija-Tele2 – 6,1 sekunde, secināts Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) elektronisko sakaru pakalpojumu kvalitātes pārskatā par 2013.gadu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide