Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Seriāli

Latviešu seriālu mežā

Kopš deviņdesmitajiem gadiem Latvijā nu jau tapuši vairāk nekā 40 dažādi seriāli, sākot ar Lai tev labi klājas (1994) un beidzot ar simtgades seriālu Sarkanais mežs (2019). To kontekstā arvien no jauna gribas uzdot jautājumus gan par kvalitāti, gan mediju politiku un oriģinālsatura radīšanu televīzijā.

Filmas tīklos: Naids Holivudā

Kas gan var būt nāvējošāks un indīgāks par divu sieviešu naidu? Kas gan var būt nežēlīgāks par divu sieviešu konkurenci, un kas gan var būt intriģējošāks par faktu, ka šīs divas sievietes, naidnieces un konkurentes, ir nepieciešamas viena otrai – kā abu pēdējā iespēja atgriezties savas slavas spozmē? Šo jautājumu ar azartu un pamatīgām kinovēstures zināšanām metušies pētīt patlaban Amerikā pirmizrādes procesā esoša seriāla Feud/Naids veidotāji.

Veiksmīgu seriālu sezonas sākumu!

Iesakām aplikācijas, kas apkopo informāciju par iecienītāko TV filmu gaidāmajām sērijām un citiem jaunumiem

Rīt KDi: Mazā ekrāna Oskari

Par to, ka t.s. televīzijas formāta kinodarbi – vai dēvē tos par seriāliem, miniseriāliem (kas parasti nozīmē vienas sezonas vai īsākā laika posmā strukturēta četru līdz astoņu daļu garfilmu, ekspadomju teritorijās labi pazīstama kā daudzsēriju mākslas filma) vai citādi – ieņem arvien stabilāku vietu izglītota cilvēka kultūras dienišķās pārtikas grozā, jau esam rakstījuši ne reizi vien.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide