Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Sociālā aprūpe

Sociālo aprūpes centru darbinieki saņēmuši solīto algas pielikumu

Valsts sociālās aprūpes centru (VSAC) darbinieki saņēmuši solīto atalgojuma palielinājumu un ir gandarīti, ka pēc daudziem gariem un smagiem gadiem beidzot saņemts viņu darba novērtējums, aģentūrai LETA pauda VSAC Rīga direktore Elvīra Kisele. Viņa norādīja, ka algas pielikums vērtējams gan kā finansiāls atbalsts, gan morāls gandarījums.

Darbs sirdij, nevis maciņam

Valsts sociālās aprūpes centru (VSAC) darbinieki piektdien astoņas stundas neēdīs un dzers tikai ūdeni – šādā veidā viņi cer pievērst uzmanību zemajām algām šajās iestādēs. Problēma sāpīga, bet iziet ielās darbinieki nevar – nebūs, kas paliek ar centru iemītniekiem. Premjers pauž, ka atalgojums sociālajiem darbiniekiem no 1. janvāra ir jāpaaugstina.

Reirs atlaiž VSAC Rīga direktori Pauderi

Labklājības ministrs Jānis Reirs (Vienotība) pirmdien parakstījis rīkojumu par valsts sociālās aprūpes centra (VSAC) Rīga direktores Ineses Pauderes atbrīvošanu no amata, aģentūru LETA informēja Labklājības ministrijas (LM) pārstāvis Egils Zariņš. Viņa atbrīvota no amata saistībā ar konstatētajiem pārkāpumiem VSAC Rīga saimnieciskajā darbībā.

Aprūpes centra bijušajam darbiniekam piespriež 12 gadu cietumsodu par klientu seksuālu izmantošanu

Ventspils alternatīvās aprūpes centra Žēlsirdības māja bijušajam darbiniekam, kurš atzīts par vainīgu centra klientu seksuālā izmantošanā, Kurzemes apgabaltiesa piespriedusi brīvības atņemšanu uz 12 gadiem, pilnībā atceļot pirmās instances Ventspils tiesas spriedumu, kas paredzēja vīrieti sodīt ar brīvības atņemšanu uz septiņiem gadiem, aģentūru LETA informēja tiesas pārstāve Baiba Andersone.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide