Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Viesturs Koziols

Koziols: Kaut vairāk mums būtu tādu pikānu

Piešķirt uzvaru Olimp sestdienas Optibet hokeja līgas (OHL) spēlē bija vienīgais pareizais lēmums, taču Kurbads un Anda Pikāna aiziešana no OHL čempionāta būtu zaudējums Latvijas hokejam, ceturtdien sarunā ar aģentūru LETA teica Latvijas Hokeja federācijas (LHF) ģenerālsekretārs Viesturs Koziols.

Koziols: Hārtlijam esam izteikuši savu galīgo piedāvājumu

Latvijas Hokeja federācijas (LHF) valde pirmdien ir vienojusies par savu galīgo piedāvājumu līguma pagarināšanai ar valstsvienības iepriekšējās sezonas galveno treneri Bobu Hārtliju, tagad gaidot atbildi no kanādiešu speciālista, aģentūrai LETA atklāja LHF ģenerālsekretārs Viesturs Koziols.

LHF kongress sākas ar strīdiem un haosu

Latvijas Hokeja federācijas (LHF) ikgadējais kongress piektdien sācies ar strīdiem par nepiešķirtajām balsstiesībām un haosu, novēroja aģentūra LETA.

Lai noņemtu spriedzi

Pazīstu Viesturu Koziolu kopš universitātes laikiem. Esmu viņa draugs. 2010. gada augustā Viesturs Koziols kļuva par 52% akciju ipašnieku Dienā un aicināja mani darbā. Sekoju notikumiem ap laikrakstu un sapratu, ka piedāvājuma pieņemšana vieglas dienas nesola. Kā vērotājs no malas redzēju, ka preses tirgus ir par šauru trim latviešu dienas avīzēm.

Koziols: Neviens mani nav ietekmējis vai piespiedis pirkt Dienu

Kad 2010.gada vidū parādījās iespēja iegādāties AS Diena akcijas, tad, izvērtējot nosacījumus šim darījumam un manu līdzšinējo pieredzi darbam medijos, es pieņēmu lēmumu un iegādājos 51% AS Diena akciju, tādejādi kļūstot par koncerna kontrolpaketes turētāju. 

Koziols: Lielo iespēju pilsēta Rīga Dripes bezdarbības dēļ mīņājusies uz vietas

Rīga – “lielo iespēju pilsēta” – savā attīstībā ir mīņājusies uz vietas, pie kā vainojama arī Rīgas galvenā arhitekta biroja bezdarbība, Diena.lv sacīja nekustamo īpašumu projektu attīstītāja SIA Zaķusala Estate līdzīpašnieks Viesturs Koziols.Rīga, pateicoties savam ģeogrāfiskajam stāvoklim, izvietojumam Daugavas un Baltijas jūras krastā, lielu transporta maģistrālu krustpunktā, ir lielo iespēju pilsēta un ir spējīga piesaistīt lielas investīcijas, taču tam ir vajadzīgi agresīvi lēmumi, kurus Jānis Dripe diemžēl nav spējis pieņemt, uzskata Koziols.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide