Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Zemnieku saimniecība

Latvijai vajag: Tīru medu

ASV ir satraukums par to, ka izzūd bites, bet Latvijā, šķiet, šiem kukaiņiem ir zelta dzīve – to saimes izliktas pat Rīgas parkos. Taču nu jau vairākas saimniecības atzīst, ka pesticīdu dēļ ir apdraudēta līdz šim pie mums pierastā bioloģiskā medus iegūšana.

Bioloģiskie ceļojumi

Latvijas apceļošana vasaru nedēļas nogalēs un brīvdienās ir daudzu ģimeņu iecienīts atpūtas veids, taču tam var piešķirt vēl papildu vērtību, ja ceļojumu maršrutā iekļausiet kādas bioloģiskās saimniecības apciemošanu. Kāpēc ir vērts doties tieši uz bioloģiskajām saimniecībām?

Apdrošinātājs Jelgavas zemniekam izmaksā rekordaugstu kompensāciju

Apdrošināšanas sabiedrības Balta ir noslēgusi atlīdzību procesu un izmaksājusi savā pieredzē lielāko atlīdzību 303 851 lata apmērā. Iespaidīgo kompensāciju saņēmusi Jelgavas novada Vilces pagasta zemnieku saimniecība Terēņi, portālu Diena.lv informē Balta komunikācijas vadītāja Ilze Rassa.Atlīdzība izmaksāta par ugunsgrēka nodarītiem zaudējumiem.

Lielākie kooperatīvi aug par 30%

Lielākie lauksaimniecības kooperatīvi 2011. gadā apgrozījuši 179,2 miljonus latu, kas ir par 29% vairāk nekā 2010. gadā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide