Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +22 °C
Skaidrs
Trešdiena, 17. augusts
Oļegs, Vineta

Nedēļas horoskops 1.-7. jūlijam

Nedēļas horoskopu 1.-7. jūlijam piedāvā izdevums SestDiena.

AUNS. Steigas, bet arī labiem notikumiem piepildīts periods. Elastīgi kārtojiet darba lietas, tā iegūsit brīdi apdomai un plānu pārstrādāšanai. Piezīmes un aizrādījumus cilvēkiem izsakiet ļoti piesardzīgi. Savus lēmumus balstiet uz racionāliem pamatiem, ne emocijām. Liela nozīme savaldībai – neļaujieties stūrgalvībai un dusmām. Labs padomdevējs būs intuīcija. Īpaši radoša nedēļa māksliniekiem, īstais laiks, lai realizētu savas idejas – koncertus, plenērus, izstādes. Palīdziet, kam vien spējat, ja tas jūsu spēkos. Pacentieties, lai viss saplānotais piepildās.

VĒRSIS. Nepieciešamības gadījumā esiet gatavs kardināliem lēmumiem, taču labāk atrast kompromisus. Apkārtējā spriedze un nogurums var saasināt attiecības, izprovocēt nervozitāti un konfliktus. Izvairieties no kritiskām piezīmēm un attiecību kārtošanas darbā. Jūs var sāpināt nepārdomāti izteikti vārdi, kaut tie nebūs ļauni domāti. Ievērojot visus noteikumus, esiet rosīgs, kur vien tas iespējams. Veiksies tiem, kuru darbs saistīts ar nemitīgu pārvietošanos. Iestrēgušās darba lietas kārtojiet bez steigas, bet atbildīgi. Esiet uzticams balsts vecākiem. Personīgo dzīvi neapspriediet pat draugu starpā.

DVĪŅI. Enerģiju un spēku pietaupiet nopietnām lietām. Nepieciešama apdomība, lai nesadarītu pēcāk grūti labojamas lietas. Atvēliet laiku tam, kas kādu brīdi bijis pamests novārtā. Emocionālās attiecības darbā kārtojamas ar pacietību un sapratni. Rīkojieties un dariet lietas ar lielu iecietību. Pabeidziet iesāktos darbus, citādi tiksit steidzināts, bet tas ietekmēs veicamā kvalitāti. Cik iespējams, atturieties no laika pavadīšanas lielā ļaužu pulkā. Ja esat laikus brīdināts, nenervozējiet par atvašu gaitām. Saglabājiet mieru un esiet saprātīgs sarunās ar tiem, kuri cer uz jūsu atbalstu un mierinājumu.

VĒZIS. Jūsu spēkos būs reāli novērtēt situāciju un pieņemt pareizos lēmumus. Veiksmīgs laiks visam, kas saistīts ar sadarbību. Panākumus gūsit ar domubiedru un darba grupas atbalstu. Ja spēsit visus saliedēt, darbi ritēs pēc plāna. Šajā laikā iespējams neliels finansiāls zaudējums, taču drīz to atgūsit. Rodiet sevī spēku netērēt brīvo laiku internetā – ja vien ir tāda iespēja, labāk rosieties dārzā, savā saimniecībā un ģimenē. Gādājiet, lai saspringtais laiks neiespaido attiecības ar bērniem. Atvasēm radīsies skaidrība par turpmākā dzīves ceļa izvēli. Varat par to runāt, bet nestājieties ceļā.

LAUVA. Centieties stiprināt imunitāti, iespēju robežās atpūsties. Nezudīs nemiers dvēselē, un jābūt gatavam dažādiem pavērsieniem. Apsvērsit, kā risināt samilzušu problēmu. Atcerieties, ka bezizejas nav, bet var nākties nopietni izšķirties par kādu ne visai populāru ceļu. Svarīga būs droša rīcība. Meklējiet individuālas iespējas un attīstības ceļus jau tuvākajai nākotnei. Nomākts garastāvoklis un nemitīga žēlošanās var atbaidīt tuvus draugus. Pievērsiet uzmanību attiecību stiprināšanai. Neaizbildinieties ar nogurumu, kad mājās jūs gaida mīloši cilvēki. Šajā nedēļā kompromisus panākt neizdosies.

JAUNAVA. Iespējami sirsnīgi piedzīvojumi. Darbi nemazināsies, tikai nāks klāt. Viegli piemērosities pārmaiņām. Rodiet spēku izpildīt plānoto un izdarīt pat vairāk. Nav īstais laiks uzstādīt prasības darbu darītājiem, labāk meklējiet kopsaucējus. Uzmanīgi uzklausiet ierosinājumus, tie var noderēt. Iepērkoties neuzķerieties uz dāsniem atlaižu solījumiem. Mājās būs mierīga noskaņa. Neņemieties pats kārtot visus sadzīves jautājumus. Uzslavējiet atvases par visu, kas labi izdevies. Atpūtā radīsies iespēja darīt ko aizraujošu. Tālākā izbraukumā uzmaniet savas personīgās lietas un dokumentus.

SVARI. Periods nav piemērots lielām pārmaiņām. Satrauks nedrošība un neziņa. Pārguruma dēļ būs grūti noturēties komforta zonā. Biznesā neliels pieklusums. Nedaudz uzlabosies finansiālā situācija, var ņemt kredītu zemes īpašuma iegādei, taču izvērtējiet reālās iespējas. Nesteidzieties rīkoties, ja nejūtat materiālo segumu ilgstošākam laika posmam. Domstarpību dēļ var saasināties attiecības ar senu draugu. Alksiet pēc mīlestības un atbalsta. Atslodzei pievērsieties patīkamām lietām, atpūtieties fiziski un garīgi. Piemērots laiks uzmundrinošām procedūrām, piemēram, pirtij vai meditācijai dabā. 

SKORPIONS. Būs tāda kā uzvilkta pašsajūta, satraukums bez reāla iemesla, saraustīts miegs. Emocionālais noskaņojums var radīt pārejošu spriedzi attiecībās. Turiet sevi rāmjos, atlieciet radošas darbības. Notikumu gaita lielā mērā būs atkarīga tieši no jums. Maziniet savu iekšējo neapmierinātību. Parūpējieties par labu ārējo izskatu un kādu odziņu apģērbā. Nepatiks, ka tuvinieki aktīvi iesaistās jūsu personīgo problēmu risināšanā. Apvaldiet dusmas, neesiet skarbs. Uzklausiet, neiekarstiet un turpiniet paša iesākto ceļu. Labs laiks mājas vides sakārtošanai. Atvases bezrūpīgi baudīs vasaru.

STRĒLNIEKS. No sirds dariet to, kas rada prieku un atbrīvotības sajūtu. Ļaujieties mieram un emocionālam gandarījumam – tas jūs atgriezīs ierastajā dzīves ritmā. Neaizsvilstieties bez pamatota iemesla. Var būt daudz darba savā vai vecāku lauku saimniecībā. Neuztraucieties par nenozīmīgiem materiāliem zaudējumiem, taču pievērsiet uzmanību tēriņiem, iespēju robežās tos samazinot. Iztīriet māju, lai var brīvi elpot. Peldieties tikai labi zināmās vietās. Atturieties no sarunām ar žēlabaini un negatīvi noskaņotajiem. Dzīvojiet ar mīlestību un labsirdību. Esiet aktīvs.

MEŽĀZIS. Sasniegsit cerēto; labi panākumi materiālā jomā. Var izdoties izdevīgi pārdot nekustamo īpašumu. Nelielieties ar to, kas jums pēkšņi iekritis rokās. Centieties nepaklupt uz līdzena ceļa. Sarežģītā situācijā pastiprināti darbosies intuīcija. Ja neuzspiedīsit savu viedokli kā vienīgo pareizo, laba saskaņa ar darbabiedriem. Stipriniet organismu, lietojiet augļus un dārzeņus. Esiet mierā ar nemierīgo fonu mājās, kad katrs tuvinieks deķīti velk uz savu pusi. Ja nobriedusi nopietna nepieciešamība izrunāties, dariet to. Ģimenes draugs sniegs vērtīgu padomu; pieņemiet neuzspiestus lēmumus.

ŪDENSVĪRS. Satraucoši jaunumi darīs bažīgu. Neierobežojiet mīļoto, bremzējiet savu greizsirdību. Pēkšņa aizraušanās nesola turpinājumu. Rūpīgi plānojiet laiku. Gribasspēka iespaidotam, ir izredzes kaut ko mainīt uz labu. Pacentieties izrauties no ikdienas rutīnas. Darbā neiesaistieties asās vārdu pārmaiņās. Iespējams veiksmīgs ieguldījums, taču veiciet tikai nepieciešamos pirkumus. Atturieties no aktīvas darbošanās internetā. Humora izjūta palīdzēs tikt galā ar saspringtām situācijām. Noņemiet spriedzi, klejojot mežā vai pie ūdeņiem. Radīsies iespēja izrunāties no sirds. Izjutīsit atvieglojumu.

ZIVIS. Būs nepieciešama pacietība, risinot apstākļu radītās problēmas. Neļaujieties negatīvām domām, esiet vieds un vērīgs. Nedaudz buksēs bizness. Perioda beigās īpaši jākontrolē naudas plūsma. Pēkšņi kā gaisā var izkūpēt lielāka naudas summa, un situācijas risināšana prasīs nervus un stingru stāju. Pārbaudiet bankas dokumentus, mainiet uzstādījumus, atrodiet jaunus ceļus. Pārliecinieties, ka varat uzticēties kolēģiem. Neatbalstiet konfliktus līdzcilvēku starpā. Stipriniet veselību. Var rasties vēlēšanās kaut ko mainīt mājas iekārtojumā. Darbi ieilgs, nāksies aicināt palīgus, taču rezultāts gandarīs.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

FOTO: Prāta Vētras koncerts Mežaparkā jau šo sestdien

20. augustā grupa “Prāta Vētra” noslēgs koncerttūri “Gads bez kalendāra” ar uzstāšanos Rīgā, Mežaparka Lielajā estrādē. Koncerta apmeklētāju ērtībai sagatavoti ieteikumi patīkamākam koncerta apmek...

Interesanti

Vairāk Interesanti


Receptes

Vairāk Receptes


Dzīvnieki

Vairāk Dzīvnieki


Notikumi

Vairāk Notikumi


Cits

Vairāk Cits


Tehnoloģijas

Vairāk Tehnoloģijas


Zirnis joko

Vairāk Zirnis joko