Dizains
Lai arī pats ražotājs apgalvo, ka LiveDock ir skaista ierīce, tomēr jāsecina, ka realitātē tā nemaz neizskatās tik labi kā bildēs. Gaišās krāsas plastmasa atgādina datoru pirmsākumos izmantoto materiālu, turklāt tā nav praktiska – ātri nosmērējas un ir grūti tīrāma. Galdstacijas virpusi klāj gumija, un tai ir izveidots atverams atbalsts tālrunim, jo bez šī stiprinājuma neviens tālrunis uz tās stingri neturas. LiveDock aizmugurē iestrādāta lādētāja pievienošanas ligzda un viena USB ieeja, kas paredzēta ārējo ievadierīču pieslēgšanai.
Kad viss nokomplektēts un tālrunis ir novietots uz galdstacijas, skatam paveras kaut kas līdzīgs Mikimausa galvai. Šāds savienojums nav nedz īpaši pievilcīgs, nedz arī ļoti stabils. Turklāt nav skaidrs, kāpēc Sony Ericsson kā piemēru nav izmantojuši konkurentu izveidotās galdstacijas un izveidojuši kontaktu tālruņa apakšā, kas ļautu to eleganti uzsēdināt uz LiveDock, nelietojot vadu.
Lietojums
Sony Ericsson inženieri paredzējuši, ka tālruni var viegli pārveidot par nelielu datoru vai spēļu konsoli. Tas arī būtu gandrīz izdevies, taču tikai gandrīz, jo, lai to pilnvērtīgi izmantotu, lietotājam bez šīs galdstacijas būs nepieciešamas arī saderīgas ievadierīces – tastatūra, pele un spēļu kontrolleris. Problēma slēpjas tajā, ka ir tikai viena USB ligzda, tātad, lai pieslēgtu un izmantotu visas ievadierīces vienlaicīgi, lietotājam būs nepieciešams LogitechUnifying uztvērējs un ar to saderīgas ierīces. Arī Sony Ericsson videorullītī ir skaidri redzams, ka tiek izmantotas jaunākās Logitech bezvadu palīgierīces. Protams, var pievienot arī vecākas iekārtas, taču tikai pa vienai, kas mazliet apgrūtina lietošanu, kā arī ideja vairs pilnībā netiek īstenota.
Kad ir pieslēgtas nepieciešamās iekārtas, tālrunis tās tūlīt atpazīst, tādēļ nerodas nekādas grūtības. Pievienojot peli, arī tālruņa ekrānā parādās mazs kursors, ar kuru tad ir diezgan viegli pārvaldīt visu, kā arī komandas Turp un Atpakaļ tiek realizētas ar peles kreiso un labo taustiņu. Protams, rakstīt tekstu, lietojot reālu tastatūru, ir nesalīdzināmi ērtāk, nekā izmantot tālruņa ekrāna virtuālo tastatūru, kā arī spēlēt spēles ar īstu kontrolleri ir neatsverami. Kā mīnusu var minēt vienīgi samērā nelielo izšķirtspēju, kas noteikti nespēj līdzināties īstai spēļu konsolei vai datoram, taču, tā kā LiveDock daudzas funkcijas apvienotas vienā ierīcē, tad tas ir labs risinājums, ja spēles tiek spēlētas reizi gadā. Tiesa, NEXT interesanto LiveDock izmēģināja kopā ar jaudīgo Arc S, bet varbūt ar kādu vājāku modeli iespaids nebūtu tāds.
Vēl jāteic, ka Android Market pieejamas arī īpaši šai papildierīcei izstrādātas programmas, kurām lietojumu katrs atradīs pats pēc saviem ieskatiem.