Iekārtas sagatavošana darbam
Nelielajā iepakojuma kastē ievietota pati iekārta, četras tintes kasetnes (CMYK), lietotāja instrukcijas 20 valodās (arī LV), elektrotīkla kabelis un instalācijas disks. Nav jau tik ierasto pāris speciālā papīra lokšņu un citu ekstru. Tātad askētiski pietiekama komplektācija.
Ja daudzfunkciju iekārtu vēlaties pievienot datoram ar USB kabeli, tas tradicionāli izdarāms vienkārši – jāpievieno un jāinstalē viss, ko piedāvā kompaktdiskā esošā instalācijas pakete, ieskaitot iegultās programmatūras (firmware) jaunināšanu, un var sākt darboties. Ja vajag izmantot (šo ceļu ejam arī testā) iekārtā iebūvēto Wi-Fi adapteri, viss notiek līdzīgi, tikai iekārtā jāizvēlas Wi-Fi savienojuma izveides režīms. Tātad tiek izslēgta iespēja, ka iekārtu, izmantojot Wi-Fi pieslēgumu, varēs izmantot kāds cits, kas to būs pamanījis tīmeklī un kā rīcībā ir Epson Stylus SX440W draiveru disks. Nu, kaut vai tāpēc, lai sadrukātu kādas jēlības . Pēc programmatūras instalēšanas gan jāpārstartē dators.
Kopēšana
Kopēt ar SX440W iespējams tāpat kā ar citiem kopētājiem. Nekādu īpašu režīmu nav, taču ir pieejamas izplatītākās standarta funkcijas, piemēram, palielināšana/samazināšana utt. Iespējams kopēt arī abpusēji, bet tas gan jādara manuāli. Tiesa, ekrānā ir ērta pamācība kā rīkoties. Tātad divpusējā druka, kaut arī ne pārāk strauji, tomēr var notikt, jo ir paredzēta, manuāli rīkojoties.
Fotogrāfijas
Kā jau ar šādām iekārtām mēdz būt, arī SX440W nodrošina iespēju, nelietojot datoru, drukāt bildes tieši no atmiņas kartes. Vienīgi neko nevar izdrukāt no USB zibatmiņas iekārtas, jo tai vienkārši nav USB ligzdas.
Bez iespējas izvēlēties, uz kāda papīra – ar vai bez malām – un kādā kvalitātē (standarta vai labākā) tiks drukāts, iekārta piedāvā veikt arī dažas interesantas lietas. Noteikti noderīga būs indeksu izdruka, kas ļauj veidot atmiņas kartē esošo bilžu indeksa tipa izdruku, kad, piemēram, uz A4 lapas tiek izdrukati nelieli attēliņi ar to datņu nosaukumiem.
Noteikti interesants būs vecu fotogrāfiju atjaunināšanas režīms, kas ļauj veikt šādu bilžu kopēšanu, tās uzlabojot. Var arī ieslēgt attēlu slīdrādes režīmu, kas mazajā un ne pārāk kvalitatīvajā ekrāniņā gan radīs tikai aptuvenu priekšstatu par bildēm.
Iespēja skenēt
Skenēt iespējams gan no datora, gan arī no iekārtas, turklāt, skenējot no iekārtas, attēlus iespējams saglabāt arī SD atmiņas kartē, kas ir ērti, ja nepieciešams skenēt kādu materiālu, bet datora tuvumā nav. Tiesa, piemēram, apjomīgāka dokumenta skenēšana aizņems zināmu laiku, jo iekārtas komplektācijā nav automātiskās lapu padeves (ADF). Bet iekārtu jau arī nemaz nav paredzēts izmantot kā dokumentu skeneri birojā.