Navaļnijs prasībā norāda, ka 1.oktobrī aģentūras TASS materiālā Peskovs "izplatījis par viņu ziņas, kas neatbilst patiesībai", kā arī kaitē viņa "godam, cieņai un lietišķajai reputācijai".
Navaļnijs pieprasa ne vēlāk kā desmit dienas pēc tiesas sprieduma stāšanās spēkā nopublicēt atsaukumu prezidenta administrācijas oficiālajā vietnē.
Kremļa preses sekretārs 1.oktobrī žurnālistiem paziņoja, ka Navaļnija apsūdzības, ka aiz viņa saindēšanas ar ķīmisko ieroci Novičok stāv Putins, ir nepamatotas.
Žurnālisti arī lūdza Peskovu komentēt Krievijas parlamenta apakšnama spīkera Vjačeslava Volodina pieņēmumus, kas Navaļnijs strādā ar ārvalstu izlūkdienestiem.
"Drīzāk ir tā, ka nevis pacients strādā ar Rietumu specdienestiem, bet Rietumu specdienesti strādā ar viņu. Tā būs korektāk," skaidroja Peskovs. "Tiešām, ir tāda informācija. Es pat varu pateikt konkrēti - ar viņu šajās dienās strādā ASV Centrālās izlūkošanas pārvaldes speciālisti," viņš piebilda.
Navaļnijam 20.augustā kļuva slikti lidojuma laikā no Tomskas uz Maskavu, pilots veica ārkārtas nolaišanos Omskas lidostā, un Navaļnijs ar saindēšanās pazīmēm nesamaņā tika nogādāts Omskas slimnīcā. 22.augustā Navaļnijs no Krievijas tika pārvests uz Vāciju, kur viņa ārstēšanu uzņēmās Berlīnes Universitātes klīnika Charite.
2.septembrī Vācija paziņoja, ka iegūti neapstrīdami pierādījumi, kas apliecina, ka Navaļnijs ir saindēts ar nervus paralizējošu kaujas vielu, kas pieder pie Novičok grupas. Šo slēdzienu vēlāk apstiprinājušas arī Francijas un Zviedrijas laboratorijas.
22.septembrī Navaļnijs no Berlīnes slimnīcas tika izrakstīts.
Rietumvalstis ir pieprasījušas Krievijai paskaidrojumus, taču Kremlis ir noraidījis jebkādu savu saistību ar šo slepkavības mēģinājumu.